دیدار کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی با امام جمعه بافق

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۰

 جمعی از کارگران شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به همراه  تنی چند از اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی کارگران معادن بافق ،عصر روز سه شنبه به دیدار امام جمعه این شهرستان رفتند.

در این دیدار یکی از اعضاء هیات مدیره انجمن صنفی کارگران معادن بافق گزارشی از عملکرد این انجمن در سال 90 ارائه و درخصوص برخی مسایل و مشکلات جامعه کارگری  شهرستان  از جمله مسایل پیش آمده برای نماینده کارگران و مسؤل انجمن صنفی ازحجت الاسلام سلیمانی در خواست پی گیری و راهنمایی کردند .

پی گیری برای تبدیل وضعیت شغلی کارگران سنگ آهن،پی گیری برای گسترش شرکت تعاونی مصرف انجمن صنفی،پی گیری برای جلوگیری از خصوصی سازی سنگ آهن بافق و مسایلی از این قبیل مواردی بود که توسط اعضاء هیات مدیره انجمن صنفی به عنوان عملکرد این انجمن ذکر شد.

حجت السلام سلیمانی  نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت :در اسرع  وقت نسبت به  موضوع مورد بحث در خصوص نماینده کارگران  پیگیر شده و نتیجه را به اطلاع هیات مدیره خواهم رساند.

در حاشیه این دیدار تنی چند از کارگران از امام جمعه بافق خواستند تا از تنش هایی که باعث برهم خوردن آرامش مو جود در جامعه کارگری بافق می گردد جلو گیری نماید.

شایان ذکر است از یک ماه پیش به دلایل نامعلومی وضعیت شغلی نماینده جامعه کارگری معادن بافق و رئیس انجمن صنفی کارگران از حالت قرارادادی با شرکت سنگ آهن مرکزی -بافق به نیروی شرکتی تبدیل شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۷:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

گفت: رئیس جمهور محترم دستور رسمی شدن تمام نیروهای شرکتی و تبدیل وضعیت را دادند
گفتم : دلم برای آنکسی که سرش برای این چیزها درد می کرد تنگ شده است

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۹:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خودمان خواستیم تا انجمن تضعیف شود تا راه برای قولهایی که
که مدیر محترم به مردم داده را اجرایی کند دیگه بعداز ده ماه فرصت بسه

نبروی طرح و توسعه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همه کارگران از زحماتی که آقای یزدانی برای بچه ها کشید تا تبدیل وضعیت شوند آگاه هستند . و مطمئن باشید که نمی گذارند که برای ایشان مشکلی پیش بیاید.
آقای یزدانی خدا پشت و پناهت

نداي بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۰ - ۷:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اينا همه درست ومتين.
مردم بافق و كارگران سنگ آهن يه مدير عامل اومد كه حرف حق ميزد و با خدا بود آيه قرآن براشون آورد كه اين معدن مال بيت المال هست و حق خصوصي شدن نداره ديروز حكم بركناريش اومد .ياراحمدي بر حق بودي خدا پشت و پناهت تا بعد از عيد آقاي جواد عسكري سرپرسته دوباره يكي غريبه كه دست به سينشون واسيده باشه رو ميارن منظورم آقايون مثلا مسئول بود.سال آينده شروعش ميشه مثل سال قبل اگه يادتون باشه چي شد.مردم اين معدن حق ماست ميفهمييييييييييييييد.

هیس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا دمت گرم . گل گفتی