کلنگ زنی فاضلاب شهری بافق در آینده نزدیک انجام می شود

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
جمعه - ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در خصوص اجرای طرح فاضلاب شهری بافق، عنوان داشت: طرح فاضلاب شهری به منظور استفاده  از پساب این طرح در دستورکار شرکت قرار گرفت و قرارداد 35 ساله ای نیز با آبفای یزد در این زمینه منعقد و کلیه مراحل اداری انجام گردیده است.

11

محمدجواد عسکری، ادامه داد: دوشنبه هفته آینده نیز جلسه ای در این خصوص در تهران داریم و انشاا… پس از این نشست طی فراخوانی برای شناسایی و انتخاب پیمانکار اقدام و امیدوارم بتوانیم ظرف 24 ماه فاضلاب شهری را در بافق اجرا نماییم تا هم مردم شهرستان از مزایای آن بهره برداری نمایند و شرکت سنگ آهن نیز از پساب آن برای طرح های معدنی استفاده نماید.

 وی با اشاره به این نکته که مشاوره و برآوردمالی این طرح انجام گردیده است، افزود: از نظر اعتبارمالی در بودجه ما دیده شده و مجوزهای لازم نیز اخذ گردیده است. عسکری گفت: در آینده نزدیک با حضور مسئولین استان و نماینده برای کلنگ زنی و شروع این طرح اقدام  می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
آشنا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۷:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای عسکری فرهنگی سابق و مدیر عامل فعلی شرکت سنگ آهن
روز معلم را خدمتتان تبریک عرض می کنم
دستتان درد نکند از اینکه برای مردم شهرتان از دل و جان مایه می گذارید.
سپاس همشهری عزیز

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۹:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و خسته نباشید
والا اگر در حد حرف نباشه خیلی کار بزرگی هست که به گفته خود شما هم برای مردم بافق بسیار مفید و هم برای سنگ آهن کاربردی خواهد بود
امید واریم که به قول معروف سنگ بزرگ نشانه نزدن نباشد

ابراهیم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام حاجی خسته نباشی امیدوارم همیشه در کارهایت موفق باشی ما جوانان بافقی برات ارزوی سلامتی داریم با اجرای این طرح (با توجه به شرایط کویری بافق و وابستگی شهر به اب زاینده رود)کمک زیادی به شهر می شود باز هم برایت آرزوی موفقیت دارم.

بافقي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خداوند به آقای عسکری طول عمرباعزت بدهد.

ع -اولیایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دنیا از آن انسانهایی است که بی وقفه تلاش میکنند واستقامت می ورزند
حضرت علی (ع)
جناب آقای حاج جواد عسکری : بی شک در چهار چوب ضوابط ومقررات اداری خدمت صادقانه به شهر ومردمان شایسته آن سختی های فراوانی دارد ولی هلاوت شیرینی خدمت انجام شده برای بهره مندان وباقیات وصالحات ماندگار آن هدیه شایسته ایی است از خداوند برای بنده اش
خداوند عزت وسلامتی به خدمتگذاران نظام مقدس میهن عزیزمان عطاء فرماید : که شیرینی خدمتشان سالیان سال ماندگار و حتی به نسلهای آینده نیز خواهد رسید.
…..مردمان شایسته بافق شایسته بهترین ها هستند وخداوند توفیق به کسانی عنایت فرماید : که خود بهترینند وبه فکر بهترین ها برای بهترین بندگان هستند
….وخداوند عنایت خود را به کسانی هدیه فرماید : که قدماً ،قلماً ، عملاً ، زباناً ….. وبا خلوص نیت همراه ، همگام ویاور خدمتگذاران شهر وکشور خود هستند
آمین یا رب الالمین

reza. این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام وخسته نباشید به افرادی که بدون مزدو منظور برای آبادانی شهرشان تلاش میکنند وحاجی جواد نیز یکی ازاین افراد است که انصافادراین مدت ثابت نموده است.
خواهش هم ازوی دارم ایشان که کمک به مجموعه شهرستان را بصورت ویژه در دستور کار خود قرار داده افرادی که همانند وی برای شهر دل میسوزاند ولی دستشان بجایی بند نیست و بضاعت بیشتری ندارند حمایت نماید مطمئنا این نیز خود مایه دلگرمی افراد است.خداوند شمارا حفظ نماید موفق باشید.

بهار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۸:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چندسال پیش دوست نکته سنجی درمورد شرکت سنگ آهن ومردم بافق نکته ای می گفت که من آن روزها کمتر متوجه میشدم اما امروز معنی این حرفش را خوب درک میکنم دوست ما می گفت سنگ آهن مانند گونی شکرمیماند وما مورچه ازداخل گونی شکر تاس تاس شکر برمیدارند خواسته یا ناخاسته چند دانه شکر هم میریزد زمین ومورچه ها همین چند دانه در نظرشان زیاد است هرچند این دانه ها هم نصیب افراد خاصی میشود

ugd این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۸:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خوش به حال شعبان .باز هم کلنگ فروشی

hamed این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عسگری خدا خیرتان دهد و انشاا… شاهد افتتاح وبهربرداری از طرح های بزر گ شهرمان مانند گاز وفاضلاب شهری باشیم

محمد برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حاجی جواد انشاالله به کوری چشم دشمنانت با خدمات عمرانی و کارخانه های جوار معدنی یاد و خاطره مرحوم دهستانی را برایمان زنده خواهی کرد و در این مورد مردم یارو یاورت خواهند بود.