تصمیم جبهه پایداری تغییر نخواهد کرد

دسته: اخبار ایران
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 24 اردیبهشت 1392
بیانیه جبهه پایداری در مورد کاندیداتوری باقری لنکرانی؛
جبهه پایداری با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که با اتمام ثبت‌نام نامزدهای ریاست جمهوری تغییری در تصمیم جبهه پایداری حاصل نشده است.

 به گزارش  تسنیم، جبهه پایداری با تاکید بر انتخاب کامران باقری لنکرانی به عنوان کاندیدای اصلح این جبهه تاکید کرد که با اتمام ثبت‌نام نامزدهای ریاست جمهوری نیز تغییری در تصمیم جبهه پایداری حاصل نشده است.متن این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایجاد جبهه‌ای مستحکم در برابر گفتمان سازش و ارتجاع و جریان‌های وابسته به فتنه و انحراف و رویکردهای تکنوکراتیک از مهمترین رسالت حامیان گفتمان مقاومت و عدالت در زمان کنونی است.

به استحضار ملت شریف ایران اسلامی می‌رساند جبهه پایداری انقلاب اسلامی جهت انتخاب نامزد اصلح ریاست جمهوری بر اساس وظیفه دینی و انقلابی خود و با ملحوظ داشتن جمیع شاخص‌های مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و پس از تائید و تصویب مصوبه شورای مرکزی توسط شورای محترم فقها، به معرفی جناب آقای دکتر باقری لنکرانی اقدام نموده است و با اتمام ثبت‌نام نامزدهای ریاست جمهوری نیز تغییری در تصمیم جبهه پایداری حاصل نشده است.

لازم به ذکر است جبهه پایداری همکاری و همفکری و هم افزایی بین نامزدهای گفتمان انقلاب اسلامی را برای تبیین و گسترش مواضع گفتمانی در زمان انتخابات فرصتی مناسب قلمداد می‌کند.

جبهه پایداری ضمن دعوت نیروهای معتقد به گفتمان مقاومت و عدالت به رصد هوشمندانه و دقیق فضای سیاسی کشور نسبت به برنامه‌ریزی تخریب فقهای ربانی و بصیر علی‌الخصوص حضرت علامه مصباح یزدی حفظه‌الله تعالی هشدار می‌دهد و این برنامه‌ریزی‌ها را طراحی شده توسط مراکز قدرت و ثروت و پیروان گفتمان سازش و ارتجاع می‌داند.

به فضل الهی امت حزب‌اللهی و ولایت‌مدار اجازه پیاده‌شدن نقشه‌های شوم دشمنان این کشور را نخواهد داد و ملت قهرمان و آگاه ایران، ضمن لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب دام‌الله‌ظله‌العالی با حضور گسترده در انتخابات پیش‌رو و با انتخاب نامزد اصلح نقشه‌های پیچیده دشمنان نظام اسلامی را نقش بر آب خواهند نمود.

و ما النصر الا من عندالله العزیز الحکیم

جبهه پایداری انقلاب اسلامی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۴
برچسب ها: