تمام مراحل انتخابات در بافق مستندسازی شود

دسته: سیاسی
۳ دیدگاه
پنج‌شنبه - 26 اردیبهشت 1392

رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: تمام مراحل انتخابات در بافق مستندسازی شود و نیروهای امنیتی ویژه برای تامین امنیت شعب اخذ رای تامین شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بافق، غلامحسین دشتی در جلسه ستاد انتخابات شهرستان بافق که با حضور رئیس ستاد و کمیته‌های هفت‌گانه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: در سالی که به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مزین شده و از آنجا که انتخابات تجلی حماسه بزرگ ملت ایران است، باید تمام تلاش‌ها در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر انتخابات به کار گرفته شود.

وی با تاکید مجدد بر ضرورت هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و یازدهمین دوره ریاست جمهوری به عنوان مظهر حماسه سیاسی، عنوان کرد: هماهنگی، همدلی، وفاق و وحدت در استان لازمه برگزاری انتخابات باشکوه است که خوشبختانه این نگاه دلسوزانه بر فضای شهرستان بافق حاکم است.

دشتی بر اتخاذ تدابیر لازم و ایجاد شرایط مناسب برای صیانت از آرای مردم تاکید کرد و بیان داشت: مهم‌ترین وظیفه مسئولان برگزاری انتخابات، برنامه‌ریزی و تلاش برای حفظ همدلی، آرامش و تقویت یکپارچگی جامعه است.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد همچنین بر توجه ویژه به امر آموزش تاکید کرد و از فرماندار خواست که با توجه جدی به امر آموزش سعی در رفع نواقص احتمالی داشته باشند.

مستند سازی تمام مراحل انتخابات، اختصاص و تامین نیروهای امنیتی ویژه شعب. بررسی فضای شعب اخذ رای از جمله مواردی بود که معاون سیاسی امنیتی استاندار در این ویدئو کنفرانس مطرح کرد و خواستار اجرای دقیق آن از سوی مسئولان ستاد انتخابات بافق شد.

فرماندار بافق نیز در این برنامه ضمن تشریح عملکرد ستاد انتخابات بافق گفت: نخستین گام تشکیل ستاد و تسلیم احکام مسئولان کمیته‌های ستاد بود که انجام شد.

مهدی خاوری افزود: تشکیل جلسات مربوط به کمیته‌های تخصصی ستاد، تشکیل هیئت‌های اجرایی بخش، شهر و ریاست جمهوری طبق برنامه زمان‌بندی شده، بازدید از شعب اخذ رای، ثبت‌نام از داوطلبان شورای اسلامی از جمله فعالیت‌های این ستاد است.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات بافق تاکید کرد: تقارن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، اگر چه باعث ایجاد حجم اجرایی قابل توجهی است، با این حال، با توجه به تجربه موفقیت‌آمیز شهرستان بافق در امر برگزاری انتخابات مختلف، انتخابات آتی، بدون نارسایی و با شکوه هر چه تمام برگزار خواهد شد.

در این مراسم رئیس ستاد، رئیس هیئت اجرایی بخش مرکزی و مسئولان کمیته‌های تخصصی ستاد انتخابات بافق به تشریح عملکرد و برنامه‌های کمیته‌های خود پرداختند و آمادگی شهرستان را در برگزاری انتخابات پرشور اعلام کردند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1392 - 10:07 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بنازم از اینهمه دل وجرات

چمالی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1392 - 6:10 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به دشتی بفرمایید تمامی مراحل دستورات و سفارشات رفت وامد های شما در اردیبهشت 91 به بافق کاملا مستند سازی شده و انشالله درست وحسابی جبران خواهد شد.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1392 - 8:33 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا فقط بافق !!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟