بیش از1500 نفر ازشهرستان بافق به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
یک دیدگاه
جمعه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۰

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق:

بیش از1500 نفر ازشهرستان بافق به اردوهای راهیان نور اعزام می شوند
محمودشفیعی گفت:تعداد 1566 نفر در قالب اردوهای راهیان نور از مناطق جنگی جنوب کشور بازدید خواهند کرد. وی افزود: اعزام این کاروان ها از نیمه بهمن ماه سالجاری شروع شده و تا 26 فروردین سال آتی ادامه خواهد یافت.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق خاطرنشان کرد: از این تعداد 548 نفر در قالب گروه های دانش آموزی و 104 نفر نیز دانشجویان معرفی شده از سوی بسیج دانشجویی را شامل می شود.

وی اضافه کرد: تعداد 234 نفر از بسیجیان کارگری و 40 نفر کارمندی و همچنین 400 نفر از خواهران و 240 نفر نیز از پایگاه های مقاومت شهری و روستایی مختلف در این اردوها شرکت دارند.
شفیعی با اشاره به استقبال خوب علاقه مندان، گفت: تعداد 1556 نفر در این اردوها ثبت نام کردند که نزدیک به دو برابر سهمیه اختصاص یافته 904 نفری به شهرستان است و سعی کردیم با رایزنیهای انجام شده کلیه علاقه مندان اعزام گردند.وی افزود: بازدیدکنندگان از مناطق عملیاتی؛ فتح المبین، شلمچه، اروندکنار، طلائیه، دهلاویه، خرمشهر، فکه، چزابه و هویزه، بازدید می کنند.

مسئول سازمان اردویی و گردشگری راهیان نور بسیج بافق گفت: هدف از اعزام بسیجیان به مناطق جنگی کشور زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، فرهنگ سازی تفکر بسیج و بسیجی در جامعه و آشنایی نسل سوم با دفاع مقدس است.
محمود شفیعی با اشاره به بازدید 320 نفر در تیر و مردادماه سالجاری از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور، یادآوری کرد: در تیر و مردادماه سال آتی نیز بازدید بسیجیان شهرستان از مناطق عملیاتی شمالغرب را خواهیم داشت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
نداي بافق شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۲:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و خسته نباشيد به آقاي شفيعي من خودم سرباز سپاه بافق بودم اين كارهاشون كه تبليغ هست رو خوب انجان ميدن ولي يه چند تا قول به ما سرباز ها دادن كه حتي به يكي از اون ها هم عمل نكردن مثلا 2سال به ما قول دادن كه يه اردو برن اما …