برادرزاده قاتل از آب در آمد

دسته: اخبار ایران , حوادث
بدون دیدگاه
دوشنبه - 30 اردیبهشت 1392

فرمانده انتظامی مهریز گفت: پس از چهار ساعت تلاش پلیس آگاهی مهریز، جوان 21 ساله که عمه خود را به قتل رسانده بود دستگیر شد.

منوچهر نصیری امروز در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس در مهریز گفت: پس از چهار ساعت تلاش پلیس آگاهی مهریز، «علی» جوان 21 ساله مهریزی، که عمه خود را به قتل رسانده بود دستگیر شد.

وی افزود: پس از اطلاع از پیدا شدن جنازه زنی 51 ساله با نام «مرضیه» در یکی از روستاهای مهریز، پلیس آگاهی مهریز با استفاده از تمام ظرفیت خود وارد عملیات شدند و با تلاشی گسترده پس از چهار ساعت قاتل را که برادرزاده مقتول بود دستگیر کردند.

نصیری با بیان اینکه قاتل به قتل خود اعتراف کرده تصریح کرد: «علی» جوان 21 ساله که اصالتا مهریزی و ساکن تهران است چند ماه پیش در تهران تصمیم به قتل عمه خود گرفته بود و با ایجاد موقعیتی در مهریز، در حالی که مقتول قصد رفتن به خانه دختر خود را داشته، او را سوار و به بندهای خاکی روستای خورمیز برده و با ضربات چاقو در ناحیه گردن، شکم و سینه او را به قتل می‌رساند.

فرمانده نیروی انتظامی مهریز با بیان اینکه قاتل و مقتول مشکل خاصی با هم نداشتند افزود: پس از تحقیقات پلیس آگاهی مشخص شد که قاتل قبلاً چندین بار دست به خود کشی زده و قرص های روان گردان نیز استفاده می‌کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸
برچسب ها: