استاندار و امام جمعه یزد با خانواده های شهدا در بافق دیدار کردند

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۱ خرداد ۱۳۹۲

 

امروز استاندار یزد، نماینده ولی فقیه در استان، معاونان استاندار و جمعی از مدیران شهرستان بافق به مناسبت گرامیداشت آزادسازی خرمشهر ضمن سفر به شهرستان بافق، با خانواده های شهدای این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بافق، استاندار بافق در این دیدارها با اشاره به نقش خانواده شهدا در ایجاد امنیت کشور اظهار داشت: خانواده های شهدا با کسب روزی حلال، فرزندانی تربیت کردند که حافظ امنیت این مرز و بوم شدند و در این راه جان خود را نیز فدا کردند.

 

105
محمدرضا فلاح زاده افزود: خانواده های شهدا به واقع چشم و چراغ این ملت هستند و اگر از خودگذشتگی و ایثار آنها نبود، اکنون کشور در چپاول بیگانگان قرار داشت.
وی خاطرنشان کرد: شهدایی که با فراغ بال و اطاعت از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، در جبهه های نبرد حق علیه باطل جنگیدند، پشتوانه ای همچون خانواده های خود را داشتند و مادران، پدران و همسران فداکاری همواره حامی آنها بوده اند.

 

102

فلاح زاده تاکید کرد: ملت شریف ایران، مدیون خانواده های معظم شهدا هستند و امیدواریم بتوانیم با شناختن راه شهدا و ادامه راه آنها، بخشی از این دین را به خانواده های آنها ادا کنیم.
وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی و پس از پیروزی در جنگ تحمیلی، امنیت را برای کشور به ارمغان آورد، خاطرنشان کرد: در سایه این امنیت بود که دستیابی به علم و دانش در بخش های مختلف میسر شد و علم و دانش توانست دستاوردهای بسیاری برای کشور به ارمغان آورد.
استاندار یزد، آبادانی کشور و به دنبال آن رشد اقتصادی را از مهم ترین دستاوردهای کسب علم و دانش دانست و افزود: همه اینها به دنبال امنیت نصیب ملت و کشور ما شده و این امنیت به جز با خون شهدا، میسر نشده است.

 

1203
وی تاکید کرد: بی شک هرآنچه امروز داریم، مدیون خون شهدا هستیم و باید همواره قدردان آن باشیم.
امام جمعه یزد نیز در این دیدارها، بر اکرام خانواده های شهدا تاکید کرد.
آیت الله محمدرضا ناصری خاطرنشان کرد: امام راحل فرمودند که خانواده شهدا، چشم و چراغ این ملتند و اکنون باید حق آنها را ادا کنیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
ممد.م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشكر از مديران ارشد استان و تشكر وي‍‍‍زه از آقايان مسول در بنياد شهيد بافق كه زحمت چنين مراسمي را كشيده اند