ائتلاف فقط محلگی!!!

دسته: سیاسی
۱۱ دیدگاه
یکشنبه - ۱۲ خرداد ۱۳۹۲

خبرهای رسیده به« بافق فردا» از تصمیم ها برای تشکیل ائتلافات محلگی در بافق برای رقابت انتخابات شورای اسلامی شهر حکایت دارد.

شنیده ها حاکی از آن است که به احتمال زیاد ائتلافها  از افراد محلات مختلف فراتر نرود بدین معنی که محله سفلی با ارائه یک ائتلاف و لیست هفت نفره از محله سفلی و نامزدهای قلعه نیز با یک لیست 4 نفره از  محله  قلعه به رقابت انتخاباتی بپردازند.

پیش از این رایزنی هایی برای تشکیل ائتلافی متشکل از افراد از محلات و صنوف مختلف صورت پذیرفته بود که تا امروز به نتیجه ای نرسیده است.

شایان ذکر است جلسات تشکیل شده برای متقاعد کردن برخی نامزدهای یکی از محلات برای انصراف  از رقابت انتخاباتی نتیجه ای در برنداشته است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
عارف روحانی یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۳:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر فرد یا افرادی از محله های مختلف به دنبال ائتلاف محلی باشند ثابت می کنند که دهاتی فکر می کنند و افرادی هم که به آنها رای بدهند ثابت می کنند که شعور و بصیرت ندارند.

از افرادی که به دنبال محله گرایی هستند می پرسم مگر اینجا روستا است که می خواهید محله گرایی کنید. هر چند در روستاها هم این کار زشت و قبیح انجام نمی شود.

علی یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۷:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگه روستا چیه که محله گرایی داشته باشه اینم از اون حرفاست آقای عارف روحانی

فرهنگ یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
آقای عارف روحانی
ادب و فرهنگ حکم می کند که احترام تمام انسان ها رعایت شود هر چه باشه دهاتی ها از شما به اصطلاح شهری ها !!!!!! خیلی با فرهنگ تر هستند و خیلی با شعور تر و با بصیرت تر.
چون از موقعی که همین دهاتی ها پا به شهر با فرهنگ!!!!!!!!!! شما گذاشته اند شهرتان را از هر لحاظ ( فرهنگی مذهبی پیشرفت علمی و …) از این رو به آن رو نموده اند.
پس مواظب روش بیان تان باشید ای کسانی که خودتان را صاحب فرهنگ می دانید!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ناشناس یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ازاد انديشان و نخبگان شهر باهم ائتلاف كنند

محمد رضا یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق فقط چقدر است که چسبیده اند به محله. تا حالا با محله گرایی کدام محله آباد شده

علی دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۷:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقای روحانی چرا بی احترامی به روستایی ها کردین وقتی دوتا شهری دارن این کاررو میکنن چه ربطی به روستا دار که این مثال رو میاورین .

جوان بافقی دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۷:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام به فردی رای بدهید که ولایتی دلسوز ومتعهد باشد که انشاالله بابصیرت بالای مردم شهیدپرور بافق این امرتحقق خواهد یافت

رابط دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۸:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شنیده شده است این محله گرائی فقط در محله است و قرار است در خارج محله اسمی از این ائتلاف نزنند این یعنی با مردم بافق رو بازی نکردن این یعنی نمی توان به این کاندیداها اعتماد کرد تا 4 سال شهر را مدیریت کنند

منطقی دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من خودم یک کاندیدا از یک محله هستم و وقتی به جلسات مابقی کاندیداها در محله رفتم وافکار آقایان را شنیدم واقعا تاسف خوردم که یکی برای کسب شهرت یکی برای کسب مقام وپست بالاتر و دیگری فقط دیدمحله گرایی و… به میدان امده اند اما دریغ از یک حرف خداپسندانه. ولی بعضی از آنان نیز دیدشان خدمت به شهر وخلق خدا وکسب رضایت خالق هستی است.

تقی دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دمت گرم آقای منطقی کاش افرادی مثل شما شناخته می شدند ومردم به آنان رای می دادند

عارف روحانی سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یک فرد می تواند روستایی باشد اما دهاتی نباشد. اما یک فرد ممکن است در یک شهر بزرگ زندگی کند اما دهاتی باشد و دهاتی فکر کند و عمل کند.

با عرض معذرت از تمام عزیزانی که در روستا متولد و پرورش یافته اند.