هیچ گاه مسائل سیاسی و فردی را در تصمیم گیری های کاری دخیل نمی کنم

دسته: سیاسی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۲۱ خرداد ۱۳۹۲

محمد علی طالعی نامزد چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بافق با حضور در مسجد امام حسین (ع)  به بیان دیدگاهها و اهداف خود از نامزدی شورای اسلامی شهر بافق پرداخت.

طالعی با بیان اینکه شوراهای اسلامی نهادی مشورتی و نظارتی است افزود:اینکه بسیاری از نامزدها در برشورهای تبلیغاتی خود اهداف اجرایی را گنجانده اند نشان از نشناختن حدود اختیارات شوراها دارد و موجب می شود در مردم انتظاراتی ایجاد شود که عملیاتی نیست و این مسئله پس از چند سال موجبات دلسردی ،یاس و عدم حضور در انتخابات را رقم می زند.

دبیر دبیرستانهای بافق در بخش دیگری از سخنان خود گفت:بنده هیچ گاه مسائل سیاسی و فردی را در تصمیم گیری های کاری دخیل نمی کنم و نمونه ای از فعالیتم در شورای دوم در همکاری با مرحوم دهستانی را به یاد دارید.

رئیس اسبق دانشگاه پیام نور بافق علاوه بر تجربه حضور در شورای دوم تلاشهای بی وقفه 5 ساله برای رشد و تعالی دانشگاه پیام نور،تلاش 10 ساله برای تدوین کتاب فرهنگ عامیانه بافق،همکاری با میراث فرهنگی برای ایجاد موزه مردم شناسی در بافق،صحبت هفتگی از فرهنگ بافق در رادیو مرکز یزد را از اقدامات مؤثر خود در شناساندن و رشد و توسعه بافق دانست.

طالعی در پایان از حضار خواست با حضور گسترده در انتخابات شورایی فرامحلی برای شهر انتخاب کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
تقی سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

لابد اقای حسینی می خواهی بگی موسس پیام نور هم مرحوم مهندس دهستانی بود..