بافق محکوم به پیشرفت است بیایید متحد باشیم

دسته: سیاسی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۲۱ خرداد ۱۳۹۲

جواد تشکری موسس و رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق با حضور در مسجد امام حسین (ع) در حمایت از ائتلاف آبا دانی بافق در انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی این شهر متشکل از آقایان:محمد حسن تشکری،واحد اخیگان،مهدی طالعی و محمد رضا تفکری به سخنرانی پرداخت.

تشکری ضمن دعوت از همه مردم برای حضور گسترده در انتخابات 24 خرداد اظهار امیدواری کرد بینش سیاسی مردم مومن و ولایی بافق حماسه سیاسی مد نظر مقام معظم رهبری را رقم بزند.

این فرهیخته بافقی گفت:اگر در بافق دانشگاه آزاد تاسیس و پیشرفت کرد به خاطر این بود که شما مردم خواستید و حمایت کردید لذا جذب اعتبار از سنگ آهن برای پیشرفت این مجموعه علمی میسر شد.

جواد تشکری افزود:بافق دارای پتانسیل بالایی است و باید شورایی انتخاب شود که افرادش متخصص،متعهد و نترس بوده و  در تصمیم گیری ها اول خدا و نظام را در نظر بگیرند سپس مردم را و دنبال منافع شخصی نباشند.

تشکری وجود چند هزار فارغ التحصیل در مقاطع بالای دانشگاهی در شهر را جزء سرمایه های بافق دانست که باید در تصمیم گیری ها از آنها استفاده شود.

مدیر عامل سابق شرکت معدنچیان بافق در پایان سخنان خود همفکر بودن و تفاهم را موجب اتخاذ تصمیمات مناسب دانست و ضمن نام بردن از اعضای ائتلاف آبادانی بافق همکاری چندین ساله ایشان با دانشگاه آزاد اسلامی بافق و مجموعه سنگ آهن را به عنوان شناخت قبلی وی از آنها یاد کرد و اظهار امیدواری کرد انتخاب افراد دلسوز و شجاع موجباب پیشرفت و توسعه بافق را رقم زند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسيني سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۹:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

موسس دانشگاه آزاد مرحوم مهندس دهستاني بود.ايشان عضو هيات موسسند.

منتقد جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲ - ۱:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
هر چند دیر شده است ولی این چند نکته را نمی توانم نگویم که:
آقای مهندس تشکری از شما بعید بود در بین نمازگزاران مسجد فاطمیه حرف از محله گرایی و انتخابات محله ای بزنید. و به نظر می رسد که دوستان ما در محله شما حتی اگر لقمان هم شوند از لاک محله خود خارج نمی شوند. به خدا زشت است به عقل و شعور و درایت انسان شک می کنند.