تامین پزشکان متخصص و تاسیس کلینیک شبانه روزی از اولویت هایم است

دسته: انتخابات , سیاسی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۲۱ خرداد ۱۳۹۲

 دکترامیررنجبربافقی، متولد 1349 شمسی، تحصیلات خود را در  رشته پزشکی  در دانشگاه شهیدصدوقی یزد به پایان رساند و از سال 1377 به عضویت سازمان نظام پزشکی  کشور درآمد و تقریبا از همان سال تا کنون به عنوان رئیس  مرکز بهداشتی و درمانی شماره 3بافق مشغول انجام خدمت است.

 وی، از 1381 پزشک معتمد مشمولین خدمت سربازی و  هفت سال اخیر نیز به عنوان معاین چشم پزشکی جهت دریافت گواهینامه رانندگی فعالیت دارد.

 این پزشک همچنین از اولین اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر و اکنون نیز عضو تیم بحران شهرستان است.

این ایثارگر و جانباز دفاع مقدس هم چنین سابقه  9 بار  حضور متناوب و 2 سال متمادی در جبهه های نبردحق علیه باطل  را نیز در کارنامه خود دارد.

 دکتر رنجبر در انتخابات سومین دوره شورای شهر بافق نیز به عنوان عضو علی البدل انتخاب شد.

دکترامیررنجبربافقی در گفتگو با «بافق فردا» دلیل ورود دوباره به عرصه انتخابات شواری شهر را ارتقاء مسایل درمانی و بهداشتی شهرستان عنوان کرد و گفت: تامین پزشکان متخصص از نیازهای ضروری شهرستان است.

این کاندیدای چهارمین دوره شورای اسلامی شهربافق ادامه داد: تلاش و پیگیری برای جذب پزشکان متخصصی که از سهمیه مناطق محروم استفاده می کنند از اولویت های اصلی بنده است تا زمینه حداقل 5 سال متوالی  خدمت این پزشکان به مردم این منطقه  میسر شود.

این پزشک باسابقه افزود: از دیگر ضروریات، پیگیری تاسیس حداقل یک کلینیک شبانه روزی در مرکز شهر و نیز ایجاد یک داروخانه در نزدیکی بیمارستان بافق، برای رفاه حال همشهریان عزیز است.

وی در بخش دیگری، اضافه کرد:  همفکری با سایر اعضای شورا جهت کاهش مراجعات مردم به شهرداری و تسهیل در انجام امور نیز از اولویت های برنامه کاری اینجانب است.

دکتر امیر رنجبر تکمیل پروژه های نیمه تمام در سطح شهر از دیگر برنامه هایش دانست.

این نامزد شورای شهر افزود: پیگیری و تکمیل پروژه گازرسانی به شهرستان و تسریع در اجرای بزرگراه بافق_یزد از دیگر  ضروریات مهم مدنظر است.

 این پزشک اضافه کرد: تاسیس، توسعه و تجهیز اماکن تفریحی و ورزشی برای کاهش معضلات اجتماعی بویژه قشر جوان و نوجوان را در دستورکار دارم.

وی عنوان کرد: افزایش سرانه فضای سبز با ایجاد پارک شهر، پارک کودک، کمربندسبز و همچنین مبلمان شهری درخور شهروندان از دیگر برنامه های کاری است.

این نامزد شورای شهربافق، دعوت از بافقی های مقیم  سایرنقاط کشور و استفاده از اندیشه، تجربیات و تخصص آنها جهت پیشرفت و توسعه پایدار شهرستان را از برنامه هایش برشمرد.

دکتر امیر رنجبر شعار انتخاباتی اش را « همه با هم اتحاد، همه با هم کار، برای ساختن یک شهرآباد» دانست.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
تقی چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۸:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکتر رنجبر در بروشور خود نوشته اند پیگیری وانتخاب شهردار متخصص من سئوالم اینه آیا شهردار فعلی مدرکشان تخصصی نیست یا حتما باید معلم باشد….

کارگر چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۸:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دکتر امیدوارم و به گفته هایت عمل کنی
آرزوی ما پیروزی مردان پرتلاش و خدمتگزار به این شهر بی پناه است
موفق باشید