اگر مسؤلین و اعضای شورا حرفشان را زده بودند مشکلات امروز را نداشتیم

دسته: انتخابات
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۹۲

در ادامه تبلیغات انتخاباتی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر محمد عباسی در مسجد جامع بافق به بیان دیدگاهها و اهداف خود از نامزدی درانتخابات شورای اسلامی شهر سخن گفت.

مدیر مسؤل هفته نامه امین بافق که سخنان خود را با آیه ای از قران مجید با مضمون شنیدن سخن افراد مختلف و برگزیدن بهترین آنها و حدیث حب الوطن من الایمان شروع کرد شورای اسلامی شهر را محلی برای خدمت دانست که اگر صادقانه در آن خدمت شود عبادت است و اگر منافع شخصی جایگزین خدمت شود راهی برای سقوط در جهنم.

دبیر دبیرستانهای بافق با مقایسه شوراهای قبلی بافق با شورای اسلامی یکی از شهرهای استان که تمام تصمیمات خصوصا انتصاب مسؤلین با آنها هماهنگ و نظر خواهی می شود گفت:متاسفانه در بافق بر عکس این ماجرا اتفاق می افتد و به علت پی گیر نبودن مسؤلین و اعضا شورا حتی طومارهای مردم که نشان از رای و نظرشان برای انتصابها و حل مشکلات است در مراجع بالا له می شود.

عباسی در بخشی از سخنان خود گفت: شورایی می تواندمسائل بافق را حل کند که خود دلسوخته باشد یعنی مشکلات را لمس کرده باشد و افزود وقتی یک مسؤل فقط به فکر اقتصاد یا اشتغال اطرافیان خود باشد چگونه می تواند درد مردم را با صدای بلند فریاد بزند؟

استاد دانشگاههای بافق در ادامه سخنان خود با ذکر خاطره ای از آیت الله میرغنی زاده در خصوص بافق گفت:اگر مسؤلین و اعضای شورای اسلامی حرفشان را با صدای بلند گفته بودند و مردم را در جریان امور قرار می دادند مشکلات امروزی را نداشتیم.

عباسی در پایان سخنان خود هشدار داد اگر مسؤلین داد نزنند و پی گیر نباشند پروژه گازرسانی نیمه تمام رها می شود پس بیایید افرادی را انتخاب کنیم که شجاع باشند و حرف مردم را با صدای بلند فریاد بزنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۸:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جانا سخن از زبان مامیگویی…امیدوارم پیروزباشیدوباانتخاب شهرداری متخصص ومکتبی وباتجربه بدادشهرمان برسید.

روح الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۷:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
موفق و موید باشید