انگیزه ای غیر از خدمت بزرگترین آفت شوراست

دسته: انتخابات
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۹۲

محمد رنجبر در سخنرانی بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع بافق که در ادامه تبلیغات انتخاباتی چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر انجام داد گفت:مهمترین ویژگی شورا پشتوانه مردمی و بزرگترین آفت آن انگیزه ای غیر از خدمت است.

رنجبر با بیان اینکه شوراهای اسلامی نیاز به وقت گذاشتن و پی گیری بودن دارد گفت:طبق قانون شهرداری مؤظف است هر 6 ماه گزارش عملکردی و مالی خود را از طریق رسانه ها و جراید یا حضورا با مردم در میان بگذارد اما شوراهای قبلی گزارشی به مردم ارائه نداند .

دبیر دبیرستانهای بافق ادامه داد:شورای شهر نباید فقط به شهرداری یا امور عمرانی بسنده کند بلکه باید تمام مسایل شهر را تحت نظر داشته باشد و برای مشکلات ان راهکار ارائه کند.

محمد رنجبر در بخشی از سخنان خود با انتقاد از عدم اطلاع رسانی و پی گیری برای مشکلات پیش آمده در سالهای اخیر مانند ماجرای گمرک،عوارض سنگ آهن،فولاد و مرزهای جغرافیایی بافق گفت چرا کسانی که به عنوان نمایندگان مردم در شورا بودند از خود حرکتی نشان ندادند؟

استاد دانشگاههای بافق دانستن را حق مردم دانست و از مردم خواست به کسانی رای دهند که بدون هیچ واهمه ای مشکلات را با مردم در میان می گذارند.

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۸:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خسته نباشی دلاور…انشاا…که موفق باشی وکمکاری وتعلل شورای قبلی راافرادپیگیری مثل شماجبران کنند.

روح الله پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۷:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت برادر عزیز آقای محمد ر نجبر
انشالله که موفق و موید باشید و رای خواهی آورد