در ساعات باقی مانده به شروع انتخابات محله گرایی اوج گرفت

دسته: انتخابات
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۳ خرداد ۱۳۹۲

خبرهای متعدد رسیده به بافق فردا از توزیع برگه هایی حاوی اسامی 7 نفره از نامزدهای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی بافق حکایت دارد که در آن اسامی به نامزدهای یکی از محلات بافق منحصر شده است. برخی از خوانندگان بافق فردا ضمن درج نظر از بافق فردا خواسته اند ضمن تنویر افکار عمومی ازمسؤلین مربوطه نیزبخواهد در ساعات باقی مانده به شروع انتخابات نسبت به عدم حرکتهای محله گی اقدام لازم مبذول دارند.

شایان ذکر است در روزهای گذشته نیز مجمعی دانشجویی به نام طلوع توسعه نسبت به ارائه لیستی 7 نفره با درج عکس آنها و توزیع در شهر اقدام نموده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تنها کسانی که به آفت محله گرایی پی بردند همین مجمع دانشجویی است که کاندیداهای مختلف از نقاط مختلف انتخاب کرده اند تا مهر تاییدی باشد برای مقابله با محله گرایی.

حمزه جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۸:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای بافق فردای عزیز

چرا لیست 7 نفره محله ای را منتشر نمی کنید. عزیز من خدمت یعنی چه؟ رسالت شما چیست؟ آقای بافق فردانکنه شما هم سنگی تو کفشته. اگر نیست با جرات و درایت تمام لیست هفت نفره محله ای را منتشر کن.
البته یک نسخه از اون لیست رااگر بدست من برسانی من همینالان میرم فرمانداری را میزارم روسرم. تمام افراد آن لیست صلاحیت شان مورد تردیداست و باید دوباره بررسی شود.
امضاء: یک مشهدی که نسبت به شهر شما احساس تکلیف می کند اماا شما خیر-