پیام تبریک سید حسن نصر‌الله به حسن روحانی

دسته: اخبار ایران , انتخابات
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۶ خرداد ۱۳۹۲

دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی به حسن روحانی برای انتخابش به عنوان ریاست جمهوری ایران تبریک گفت و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از تلویزیون المنار، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان در این پیام آورده است: جناب آقای روحانی، به شما به خاطر اینکه توانستید در حماسه سیاسی و تاریخی اطمینان مردم را جلب کنید و به ریاست جمهوری ایران انتخاب شوید، تبریک می‌گویم.

در این پیام آمده است: حماسه سیاسی و تاریخی ملت ایران با انتخاب جنابعالی، آمال و آرزوهای ملت ایران را زنده نگه داشت.

وی اعلام کرد: ملت‌های اسلامی، عرب و مستضعف امروز شما را برآورده کننده آمال و آرزوهای خود می‌دانند.

در این پیام تبریک آمده است: ما در حزب‌الله به همراه تمام مجاهدان و رهروان مقاومت در سراسر جهان به شما به خاطر به دست آوردن اعتماد ملت بزرگ ایران تبریک می‌گوییم؛ ملتی که به ندای رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای، لبیک گفت و حماسه‌ای سیاسی و تاریخی بی‌نظیری خلق کرد.

سید حسن نصرالله در ادامه آورده است: انتخاب شما به عنوان ریاست جمهوری ایران امیدها را در دل دوستان و محبان ایران در کشورهای عربی، اسلامی و مستضعفان جهان زنده کرد؛ کسانی که همواره جمهوری اسلامی را حامی مظلومان و ستونی برای مقاومت و جهاد در راه خدا می‌بینند. همگی آنان اکنون شما را محقق کننده این ‌آرزوها می‌دانند.

دبیرکل حزب‌الله در پایان پیام تبریک خود آورده است: ما به شما و به خودمان پیروزی در این انتخابات شایسته را تبریک می‌گوییم و از خداوند می‌خواهیم که شما را حفظ کند و به شما کمک کند تا از طریق دولت “تدبیر و امید” تمامی این آرزوها را محقق کنید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷
برچسب ها: