تبریک حماسه سیاسی به ملت ایران و رئیس جمهور منتخب

دسته: انتخابات
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۲۸ خرداد ۱۳۹۲

بسم الله العلی العظیم

حماسه تاریخی ملت بصیر و ه.شیار ایران در جمعه فراموش نشدنی بیست و چهارم خرداد 1392 بار دیگر بیعت با آرمان های شهیدان و امام شهیدان و مشت محکمی بر دهان لجام گسیخته دشمنان نظام اسلامی بود. خروش عظیم ملت در لبیک به ندای علمدار قافله بصیرت و صبر، حضرت آیت معظم، امام خامنه ای عزیز نماد و نشانه علاقه قاطبه ملت به مقتدا و امام خود از سویی و قدرت نمایی دوباره نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

حضور بالغ بر 70 درصدی ملت قهرمان ایران اسلامی ثابت کرد که ملت بر سر “آری” خود به نظام مردم سالاری دینی هستند و یاوه گویان و دشمنان ملت عزیز ایران تلاش های بی ثمری را انجام داده اند.

انتخابات روز جمعه، بار دیگر ثابت کرد که تمامی حربه های سیاسی و اقتصادی دشمنان بشریت و مدعیان حقوق بشر گزافه گویی است و ملت ایران علیرغم همه فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم های ضدبشری استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و صهیونیسم بین الملل، با همه وجود خود بر سر آرمانهای امام راحل عظیم القدر و شهیدان هستند.

رای بالغ بر 18 میلیونی رئیس جمهور منتخب نیز خود دارای پیام های بالایی است. چهره انقلابی و اعتدال گرای این عضو جامعه روحانیت مبارز، حجة الاسلام و المسلمین دکتر روحانی و برنامه های انقلابی و محکم ایشان بی شک مهمترین عامل این پیروزی بوده است.

هواداران نامزدهای محترم دیگر نیز بار دیگر نشان دادند که نظام اسلامی اهل خیانت نبوده و نیست و حوادث تاسف بار سال 88، با برنامه ریزی 10 ساله دشمنان نظام اسلامی و اجرای برخی از افراد سرسپرده در داخل کشور بوده و هرگز قاطبه ملت، خواهان آن حوادث نبوده اند چنانکه در خروش حماسی  9 دی به جهانیان ثابت کردند. و فردی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کردند که در سال 78 فتنه عظیمی را خاموش و کنترل نمود.

این نکته هم قابل ذکر است که تعدادی از جنبی پرست هایی که در سال 1388 پس از حماسه 22 خرداد، ادعای سخیف تقلب را مطرح و هزینه های بسیاری را بر مردم و نظام اسلامی وارد ساختند، امروز به چشم خود صدق گفتار مسئولان نظام اسلامی را یافته اند و به گناه خود واقفند. امید که در درگاه خدای متعال و در محضر ملت عظیم الشان ایران اسلامی از گذشته خود توبه کنند و امید به غفران الهی و عفو ملت ایران داشته باشند.

بار دیگر حماسه تاریخی بیست و چهارم خردادماه 1392 را به محضر ملت عظیم الشان  ایران اسلامی و رهبری معظم انقلاب اسلامی تبریک گفته، پایداری همه افراد را بر سر آرمان ها و گفته های خود در طول این آزمون بزرگ از درگاه قادر متعال خواستاریم.

همچنین موفقیت رئیس جمهور منتخب ملت در اجرای برنامه های کلان نظام اسلامی را از خدای بزرگ مسئلت نموده و از هواداران نامزدهای مختلف خواستار همکاری همه جانبه و جلوگیری از مانع تراشی ها بر سر راه دولت جدید هستیم.

در پایان بار دیگر با امام راحل عظیم القدر و شهیدان بزرگوار بیعت، تازه نموده و در ایام مبارک شعبان المعظم، سعادت ملت ایران، نظام مقتدر و مظلوم جمهوری اسلامی و رهبری حکیم و عالیقدر نظام جمهوری اسلامی را از درگاه خدای متعال آرزومندیم.

والعاقبة للمتقین

سید محمد حسین ضیایی بافقی

دبیر ستاد جوانان دکتر سعید جلیلی- شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چطور مردم رنگ عوض میکنند تا حالا کوتوله اصلاح طلب بودیم

    بافقي اصيل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۳:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    مگه در مورد اصلاح طلب ها حرف زده
    در مورد يه راست سنتي صحبت كرده