کوچ بازیکنان سنگ‌آهن به تیم‌های دیگر/تکلیف تیم‌داری باشگاه سنگ‌آهن مشخص نیست

دسته: ورزشی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۵ تیر ۱۳۹۲
یزد- خبرگزاری مهر: با پایان فصل لیگ دسته اول فوتبال کشور، باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق که برای نخستین سال در این عرصه و در سطح لیگ دسته یک تیم داری می کرد شاهد کوچ یک به یک بازیکنان خود است.

به گزارش خبرنگار مهر، فوتبال یزد که در این سال ها مدعی بوده اما نتوانسته به جایگاه پیشین خود یعنی صعود به لیگ برتر دست یابد اکنون روزهای تلخ تری را تجربه می کند به طوری که تیم سنگ آهن بافق با هزینه میلیاردی سال گذشته توان ادامه کار در این فصل را ندارد.

فوتبال یزد که با خروج شهید قندی از گود به تربیت بدنی سابق سپرده شد به دلیل برخی اقدامات و کم کاری ها  علاوه بر اینکه نتوانست به لیگ برتر صعود کند، در همان لیگ دسته یک هم چندان توفیقی نداشت و هرسال بدتر از سال قبل، در لیگ درجا می زد.

سال گذشته اما بافقی ها وارد گود فوتبال شدند و پیه تیم داری را به تن مالیدند و با بودجه پنج میلیاردی و خیلی تند و سریع امیدی واهی در دل فوتبال دوستان این استان رقم زدند.

دیری نپایید که سنگ آهن هم در این عرصه جا زد و گویا توان ادامه کار را ندارند و شاهد خروج و جدایی یک به یک بازیکنان خود از تیم هستند.

تیم سنگ آهن بافق که گویا این روزهای خود را نمی دید قرارداد بازیکنان خود را یکساله بسته بود و حتی از فیروز کریمی به عنوان سرمربی استفاده کرد تا به قول خودشان قدرتمند به لیگ صعود کنند.

اینک اما با گذشت یکسال از فعالیت تیم در لیگ دسته یک فوتبال کشور و همه فراز و فرودهایی که داشت به نظر می رسد نتوانسته ترکیب و اسکلت اصلی تیم را حفظ کند و شاید برای این فصل سنگ آهنی هم وجود نداشته باشد.

دروازه بان تیم فوتبال سنگ آهن بافق لیگ برتری شد

بر اساس اتمام دوره یکساله بازیکنان بر مبنای قرارداد یکساله ای که بازیکنان در تیم سنگ آهن داشتند، ابراهیم میرزاپور به سایپای البرز پیوسته است.

میرزاپور که فصل گذشته در رقابت های لیگ آزادگان با سنگ آهن بافق همکاری داشت بصورت رسمی با سایپا البرز قرارداد یکساله امضاء کرد .

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق با تایید خبر جدایی میرزاپور از سنگ آهن گفت: از ابتدای سال تاکنون چند بازیکن دیگر هم از این تیم جدا شده اند.

ماشاالله تفکری اظهار داشت: شرایط باشگاه برای تیم داری در این فصل مشخص نیست از این رو چند بازیکن تیم با گرفتن تسویه حساب از تیم سنگ آهن جدا شدند.

وی از بهنام عسکرخانی و فواد آقایی به عنوان بازیکنان خارج شده از تیم سنگ آهن نام برد و افزود: فواد آقایی مهاجم فصل گذشته سنگ آهن به فجر شهید سپاسی شیراز پیوسته است.

مدیرعامل باشگاه سنگ آهن با بیان اینکه قرار داد بازیکنان در این تیم یکساله بوده است ادامه داد: آقایی بصورت رسمی از سنگ آهن جدا شد و با عقد قراردادی یکساله به تیم شهید سپاسی پیوست .

وی از آقایی به عنوان بازیکنان خوب تیم فوتبال سنگ آهن بافق در فصل گذشته لیگ آزادگان در گروه الف یاد کرد و بیان داشت: آقایی بازی های بسیار خوبی را در طول فصل به نمایش گذاشت و توانست در مجموع 9 گل برای سنگ آهن به ثمر برساند و نقش مهمی در تیم داشته باشد.

برنامه تیم داری سنگ آهن مشخص نیست

تفکری در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه سنگ آهن برنامه ای برای جذب بازیکن و تیم داری دارد یا خیر گفت: هنوز تصمیمی برای حضور در لیگ آزادگان کشور گرفته نشده اما اگر وضعیت باشگاه مشخص شود قطعا اطلاع رسانی خواهد شد.

شنیده های خبرنگار مهر اما حکایت از تلاش و تکاپوی مسئولان استان برای تیم داری باشگاهی دیگر در این عرصه خبر می دهد.

اینگونه که به نظر می رسد قرار شده تا تیم داری سنگ آهنی ها به باشگاه دیگری سپرده شود اما اینکه کدام باشگاه و چه گروه حقیقی و حقوقی قرار است پا در این عرصه بگذارد هنوز مشخص نیست.

…………………………..

گزارش: ابوالفضل محمدی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ngs,c پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۲ - ۷:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از اقای عسکری و طلایی بپرسید که این تیم چه منفعتی برای بافق داشت مگر اینکه برای بعضی ها….که مردم خودشان هوشیارند

محمدعلی گتوزو پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخسته نباشید.فوتبال سنگ اهن درامدخوبی برای غریبه هاشده تامیلیون میلیون بگیرندوبرونداماجوان بافقی برای 2میلیون چندسال بایدبدوبعدش هم منت سرش میگذارندکه بایدبازی کنی ولی غریبه هااینطور نیست تاریا ل اخرراسرموقع میگیرندومیروندومنت هم سرمسئولین میگذارند