عضو هیچ حزبی نیستم

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
جمعه - ۷ تیر ۱۳۹۲

با طرح حوزه انتخابیه ای که شهربافق و بهاباد را به یزد و مرکزاستان ملحق کند به شدت مخالفم

دخیل عباس زارع زاده در خصوص دلیل وارد شدن به عرصه انتخابات، گفت: فعالیت هایی در رژیم گذشته در جهت به ثمر رساندن انقلاب اسلامی در سنین نوجوانی داشتم و پس از پیروزی نیز سعی نمودم در تمام صحنه های انقلاب همکاری لازم را داشته باشم.

2

وی ادامه داد: اکنون نیز آن توانایی را در خودم دیدم تا با توجه به شرایط خاص جامعه و بوِیژه در شرایطی که بحران بزرگ فتنه سال هشتاد وهشت را پشت سر گذاشتیم و بحران فرهنگی انحراف را پیش رو داریم، برای اجرایی تر نمودن فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری وارد عرصه شوم.

وی افزود: موضوع دومی که شاید متاثر از موضوع اول نیز هست رفع محرومیت از حوزه انتخابیه پنج شهرستان؛ ابرکوه، بافق، ،بهاباد، خاتم و مهریز است که دلیل بعدی بنده برای حضور در این عرصه بود.

وی در جواب سوالی در زمینه میزان شناخت از شهرهای حوزه انتخابیه، گفت: دیر زمانی است دراین حوزه رفت و آمد داشته و بوِیژه درانتخابات و همچنین تصدی مسئولیت تبلیغات اسلامی و سایرموارد مختلف در شهرهای این حوزه انتخابیه حضور یافتم و از نزدیک و با تمام وجود مسایل و مشکلاتشان را لمس کردم.

زارع زاده، در خصوص نظرش درباره نحوه چیدمان حوزه انتخابیه پنج شهرستان، خاطرنشان کرد: حتی یک نوجوان ده ساله نیز می تواند تشخیص دهد که در یک استان؛ یک شهر با یک نماینده و یا دو شهر با یک نمایند و جایی دیگر پنج شهرستان با یک نماینده نشان می دهد، بی عدالتی اتفاق افتاده است. وی افزود:این در حالی است که حوزه ای ششصد تا هفتصد کیلومتر فاصله و یک حوزه تنها یک شهرستان  است.

وی در جواب سوالی در زمینه الحاق شهرستان های بافق و بهاباد به شهر یزد، تصریح کرد: با طرح حوزه انتخابیه ای که شهربافق و بهاباد را به یزد و مرکزاستان ملحق کند به شدت مخالفم و معتقدم چندصدهزار نفر جمعیت مرکزاستان دیگر جای هیچ اظهارنظری برای این دو شهرستان نمی گذارد و قطعا نماینده ای که از این حوزه برگزیده میشود خیلی توجه ای به این دو شهرستان نخواهد داشت، مگر اینکه از رشد وانصاف بسیار بالایی برخوردار باشد.

وی رای بیش از نود درصدی مردم شهرستان بافق و ادای دینشان به نظام و رهبری را یادآورشد و گفت: بنده با بحث هایی که دلیل این الحاق رابرخی حساسیت ها می دانند به هیچ عنوان موافق نیستم و اکنون نوبت مسئولین است تا دین خود را به این مردم ادا نمایند.

دخیل عباس زارع زاده گفت: شهرستان بافق و بهاباد در سی سال گذشته بخشنده بودند ولی شاهد رشد و توسعه نبودند، این دو شهر منابع و معادنشان را از دست داده و شاهد آبادانی برخی شهرهایی بودند که صاحب این ثروت ها نبودند واکنون نوبت رشد وتوسعه واشتغالزایی در این شهرهاست. وی افزود: باید بررسی شود چرا توسعه تحقق نیافته یا تا حرکتی شروع شده بخشی از کار معطل مانده است.

وی در خصوص نظرش برای نحوه چیدمان حوزه انتخابیه، اظهارکرد: اعتقاد دارم بایستی نخبگان و نمایندگان پنج شهرستان را دعوت نمود و نظرشان را جویا شد و با رایزنی و مشاوره، تصمیم صحیحی اتخاذ کرد.

وی همچنین در جواب سوالی در خصوص اهمیت تعداد رای در تصمیم گیری هایش، گفت: هر شهرستان به هر میزان رای به کاندیدی بدهد نباید پس از انتخاب شدن نماینده تاثیری در تصمیم گیریش داشته باشد و نبایست اقلیت تعداد رای باعث کم توجهی گردد و بایستی به معنای واقعی نماینده تمام مردم باشد.

 وی ادامه داد: نماینده ای که فاقد این طرز تفکر باشد از دیده بنده، خودسازی قبل از حضور در این عرصه برای خدمت را نکرده است و قصدعقده گشایی دارد.

عضو هیچ حزبی نیستم

دخیل عباس زارع زاده با رد عضویتش در احزاب مختلف مطرح شده، گفت: از زمان حزب جمهوری اسلامی به بعد تا کنون عضو هیچ حزبی نبودم.

وی با بیان این نکته که ملاکش همسویی با فرمایشات رهبری و قانون اساسی است، اضافه کرد: معتقدم احزاب باید برای اصلاح امور مردم و رفع مشکلات گام بردارند و الان در برخی احزاب یک نفر در نهایت تصمیم گیرنده است و بقیه مطیع وی هستند که این معنای واقعی حزب را تداعی نمی کند.

زارع زاده در زمینه خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، گفت: هیچکس با اصل ۴۴ قانون اساسی و خصوصی سازی مخالفتی ندارد.وی ادامه داد: لیکن این نحوه و روند خصوصی سازی صحیح نیست که معادن و منابع به یک یا چند نفر واگذار گردد و این در حالی است که در خصوصی سازی صحیح، مردم باید ذینفع باشند.

 وی اضافه کرد: مثلا فولاد به یک شخص واگذار شد و مردم هیچ نفعی نبردند در حالی که باید شرکت تعاونی هایی تشکیل و مردم عادی سهامدار صنایع و معادنشان باشند.

وی سپس اظهار داشت: تبعیض های موجود در معادن که کارکنان و کارگران باچند نوع وضعیت استخدامی؛ رسمی، قراردادمعین، فصل شانزده، شرکتی و غیره در یک محیط فعالیت دارند از لحاظ شرع، عرف، عقل و اسلام اشکال دارد و صحیح نیست و باید این تفاوت ها رفع شود.

وی در توصیه و حرف آخر، گفت: به دولتی ها توصیه می کنم که در سمت وسوی یک نماینده خاص حمایت نکنند و این از نظر شرعی، اخلاقی و عرفی نادرست، ناپسند و نامطلوب است.

 وی تاکید کرد: بنده تا کنون از هیچ شخص یا ارگان دولتی نخواستم برایم فعالیت و تبلیغ نماید و این کار را عملی ناصواب می دانم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
محسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۶:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای زارع راده خیلی خوب صحبت میکنن ولی دریغ از ذره ای عمل!!فقط وفقط حرف..اقای زارعزاده وقتی که رای میخواست دایم تو بافق بودن ولی الان چی..فکرکنم قولهاشونم یادشون رفته..آقای دخیل غباس نسبت به بافق تو دوره ی شماهم داره ظلم میشه…منتظریم ببینیم چه میکنید.. الوعده وفا

مجمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۸:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

راستی هنوز یکسالگی نمایندگیش نشده حدود 3ماهه در بافق پیداش نشده.

شمع بي زبان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در اين مدت كه اقاي زارعزاده نماينده ما در مجلس هستند كار انتقال گاز و ادامه اتوبان بافق به يزد در حال انجاماست كه جاي قدر داني دارد
اما
بهداشت ودرمان
اموزش وپرورش
طرح فولاد
شركت سنگ اهن
و مرز جغرافيايي
هيچ قدمي برداشته نشده است

گول خور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من معتقد که آلت دست شدیم ** با سحر کلام …. مست شدیم
دنبال کسی که مرد این راه نبود ** شب وارد کوچه های بن بست شدیم

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب دخیل عباس شما یک ساله که داری همین حرفها را میزنی .این که نشد ما ، ما منتظر نتیجه ایم لطفا برای مردم توضیح بدید

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پس حمایت شما از قالیباف چه بود