آیا مردم و رسانه های بافق نامحرمند؟

دسته: عمومی
۱۴ دیدگاه
پنج شنبه - ۶ تیر ۱۳۹۲

از قرار معلوم امروز پنج شنبه جمعی از خبرنگاران کشوری برای بازدید و تهیه خبر از طرحهای شرکت سنگ آهن مرکزی به بافق تشریف فرما می شوند اما رسانه های بافق یعنی هفته نامه ها و سایتهای خبری برای انعکاس این حضور و شرکت در این بازدید نادیده گرفته شده اند . مسؤل روابط عمومی شرکت سنگ آهن در پاسخ به پی گیری های انجام شده برای دانستن دلیل این تنگ نظری عنوان داشته :این خبرنگاران از وزارت صنایع و معادن به بافق می آیند واز ما خواسته اند در این بازدید خبرنگاران محلی دعوت نشوند!!!

سؤال اینجاست:چرا مردم بافق نباید در جریان آنچه در شرکت سنگ آهن مرکزی می گذرد باشند؟آیا واقعا مردم و رسانه های محلی نامحرمند؟

چرا مدیر عامل محترم که به اطلاع رسانی شفاف با مردم ایمان داشتند -و وجود دفتر اطلاع رسانی در شرکت با آن امکانات بی نظیر موئد این موضوع است – برای آگاهی مردم از پیشرفتهای شرکت سنگ آهن در این خصوص اقدامی ننموده یا اعتراض نکرده است؟مگر همین رسانه ها و مردم بافق برای لغو حکم ایشان به عنوان مدیر عاملی در سال 90 به استان و کشور اعتراض نکردند؟

آیا واقعا وزارتخانه دانستن را حق مردم بافق نمی داند یا تنگ نظری ها از جای دیگری است؟

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
خسته این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۲ - ۹:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه مردم عزیز بافق اینجور که من خبر دارم خبرنگاران خارجی از خبرنگاران بومی شهر محرم تر بوده اند . آیا شما نبودید که برای پوشش انتخابات از تمام قوای خبرنگاران شهر استفاده کردید برای این کار نامحرم شدیم . ای خدا………………………

مجتبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۲ - ۹:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام , شرکت سنگ آهن مرکز اطلاع رسانی دارد , ارتباط با مدیران و معاونین در سایت دارد ولی چه فایده , اینهمه نظرات مختلف در قسمت نظرات و پیشنهادات پایگاه خبری وجود دارد که تقریبا” بیشتر مشکلات مطرح شده درست است ولی هیچکدام بررسی نشده و نمیشود و هیچ اقدامی صورت نگرفته و جوابی داده نشده , اینهمه به مدیریت محترم مشکلات و نظرات مختلفی ارسال کردیم و ارسال شده ولی چه فایده , جوابی ندیدیم و اقدامی هم نشده .

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۲ - ۹:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مدیر عامل محترم به رسانه اهمیت می دهد اما به نظر بنده اینها همش به خاطر ناهماهنگی است که صورت میگیرد

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همشهری عزیزسلام .
مگه میشه مدیرعامل یک شرکت بزرگ درجریان دعوت نشدن خبرنگاران محلی نباشد.اینهاهمه اش دست خودشان است .این ازبرکناری ماشالله تفکری بدون هیچ توضیحی ودوباره استعفاحاجی احمدطلائی وفروختن امتیازتیم فوتبال به شهردیگرواین یکی هم نامحرم بودن خبرنگاران این مصداق ضرب المثل وقتی کسی خواب باشد می شوداورابیدارکردولی کسی که خودش رابه خواب نمیتوان اورابیدارکرد؟؟؟؟..

شمع بي زبان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشكر از بافق فردا
رسانه محلي بايد در شرايط سخت هم به تكليف اطلاع رساني خود عمل كند
اگر چه با كم لطفي بعضي از دوستان روبرو شود

علي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چی میخواهید بدونیدهروقت که شما ازمدیرعامل وقت برای تهیه خبروآنچه به قول خودتان میگذرد, خواستید بدونیداجابت شده الان هم خبرنگاران درسطح وزارت صنایع هستند نه وزارتخانه دیگر واشتباه نکنیم که یک خبرنگاربازرس نیست که تمام ریزه کاری هارابدوند.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بله؛ از قدیم گفتند آب جوی درب خانه تلخ است. به نظر من اگر تصمیم وزارتخانه بوده، خب وزارتخنه هم که بی هوا تصمیم گیری نمی کند! حتما از قبل نامه می زند هماهنگی می کند، به احتمال زیاد مشکل همین جاست و روابط عمومی بافق باید دستی می جنباند و خبرنگاران محلی را که کمتر از انگشتان دست می شوند دعوت می کرد. انشاالله این روزگار هم سپری خواهد شد .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تااونجایی که من خبردارم خبرنگاران یزدی وبافقی نیز حضورداشته اندظاهرانویسنده قلمش همیشه منفی نویس است.

رضائی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلا خدمت دوستان ، قضاوت حقیقتا دشوار است چون بنده صبح امروز ورودی سنگ آهن بودم و دیدم موبایل مدیر روابط عمومی زنگ زد که آقای حسن زاده به کسی که آن طرف خط بود می گفت شما از افق کویر هستید و بعد هم گفت البته اگه مایلید تشریف بیاورید و خبر تهیه کنید ! حالا این سایت حرفی را نوشته که حد اقل از نظر من صد در صد غلط است و ببینید که قضاوتها و غیبت ها که پشت آن نمی شود ، خدا رحمت کند قدیمی ها را گفته اند : دیوانه ای سنگی در چاه میاندازد ولی چهل عاقل نمیتوانند آنرا دربیاورند .ضمنا مگر شما کی هستید که خودتان را نماینده مردم میدانید ؟

محمد رضا حسینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا همیشه شما عادت کردید از جیب مردم خرج کنید ؟ مردم جمعیت انبوه کارگری بودن که خبرنگاران در سایت شرکت سنگ آهن در بین آنها میچرخیدند . بعدش هم خبرنگاران محلی مثل آقای عبداللهی ، حسن پور ، یک خانمی که اسمش را بلد نیستم و … در بین خبرنگاران بودند فقط تو نبودی ، چون هیچی بحساب نمی آیی !

تلخک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۲:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مدیر عاملی حاج جواد عسکری هیچ ربطی به شما و رسانه ها ندارد ، راست میگویند که دروغگو کم حافظه است چون بعد از درگیری های بافق این دکتر یاراحمدی بود که مدیر عامل شد نه آقای عسکری حالا این آدم کم حافظه و نون به نرخ روز خور و مواجب خور عده ای معلوم الحال میخواهد از آب کره بگیرد ، نه عزیزم برو دلو خودت را توی چاه دیگری بینداز چون اینجا چیزی گیرت نمی آید . بکوری چشم شما مدیر و تیم همراه او شبانه روز دارند کار میکنند و وضعیت ما هم خیلی خوب هست و طرح ها را به آخر خواهند رساند و تنگ نظر تر از خودت کسی نیست .

علیرضائی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دروغ عنصر خطرناکی است . اگر به افرادی که در اطرافتان هستند خوب توجه کنید، درخواهید یافت که بسیاری از آنها در طول روز دروغهای فراوانی می گویند. در واقع این مسئله گویای این است که تقریبا همه افراد به شیوه های متفاوتی در زندگی دروغ می گویند. پرواضح است که دروغ از بدترین معایب، زشت ترین گناهان و منشأ بسیاری از مفاسد است و مهمترین علت اصلی دروغ، عقده حقارت و خود کم بینی انسان دروغگوست.

عباس علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۷:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای تلخک تمام درگیری اردیبهشت 90به خاطر لغو مدیر عاملی جناب آقای عسگری بود اگه اینو نمی دانی از بچه ات بپرس بهت میگه

فاطمه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۹:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برای من تعجب آور است شرکت سنگ آهن این همه نیرو در روابط عمومی ومرکز اطلاعرسانی دارد اما توانایی یک هماهنگی با وزارتخانه یا ایمیدرو را ندارد!!!! چقدر ما بدبختیم.