تشكر امام جمعه ابرکوه از مسئولان صدا و سيماي مرکز فارس

دسته: عمومی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۱۰ تیر ۱۳۹۲

امام جمعه ابرکوه از مسئولان صدا و سيماي مرکز فارس به خاطر فراهم کردن امکان دسترسي مردم ابرکوه به شبکه ديجيتال قدرداني کرد.

شبکه ديجيتال ابرکوه راه‌اندازي شد

ظرف چند روز گذشته مردم ابرکوه متوجه شدند که ابرکوه زير پوشش شبکه ديجيتال قرار گرفته است و اين در حالي است که از طريق هيچ مسئول و رسانه اين شهرستان و استان اطلاع رساني در اين زمينه صورت نگرفته است.

در حال حاضر فروشندگان لوازم صوتي و تصويري ابرکوه در حال فروش گيرنده‌هاي ديجيتال هستند و مردم نيز براي خريد اين تجهيزات براي استفاده از شبکه‌هاي ديجيتال صدا و سيما دست به کار شده‌اند.

راه‌اندازي شبکه ديجيتال در حالي صورت مي‌گيرد که اين مسئله يکي از خواسته‌هاي اصلي مردم از مسئولان صدا و سيماي يزد بوده است و با وجود انعکاس چندباره اين خواسته از طرف مسئولان و رسانه‌ها، تاکنون قول مساعدي از جانب مسئولان صدا و سيماي يزد براي تحقق اين خواسته داده نشده بود.

اما امام جمعه ابرکوه به اين سئوال مردم که چه کسي باعث راه‌اندازي شبکه ديجيتال ابرکوه شده است، پاسخ داد.

حجت‌الاسلام سيد ابراهيم حسيني اظهار داشت: از مديرکل صدا و سيماي فارس به خاطر پوشش شبکه ديجيتالي کانال‌هاي مختلف سيما که کل شهرستان ابرکوه را در حاشيه شهرستان‌هاي شمالي استان فارس زير پوشش قرار داده است، تشکر مي‌کنم.

اين اقدام صدا و سيماي مرکز فارس در حالي صورت گرفته است که مسئولان صدا و سيماي يزد، مدت‌هاست از انجام وظايف خود در اين زمينه سر باز مي‌زنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ايساتيس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بانام خدا
كارنشد نداره حتي ازهمسايه كمك مگيرند