خبرگزاری فارس دیگر هیچ خبری از فوتبال امارات منتشر نمی‌کند

دسته: اخبار ایران , ورزشی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 10 تیر 1392

با توجه به دخالت سیاست آن هم از نوع اشتباه برای نامگذاری لیگ فوتبال امارات دیگر خبرگزاری فارس هیچ خبری را از این لیگ منتشر نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، از چندی قبل رسانه های ایران از تغییر نام لیگ فوتبال امارات از الاتصالات به واژه مجعول خلیج ع ر ب ی خبر دادند.

با وجودی که این تصمیم از سوی سازمان لیگ فوتبال امارات گرفته شده و در صفحات اخبار فوتبالی رسانه های این کشور از این واژه مجعول برای اطلاع رسانی استفاده می شود مسئولان ورزشی کشور هنوز اقدام شایسته ای بابت برخورد با این حرکت سیاسی و تبلیغاتی نشان نداده اند.

با توجه به حساسیت این مسئله و تاکید بر اینکه خلیج فارس همیشه فارس است و نمی توان نام مجعول دیگری برای آن برگزید سرویس ورزشی خبرگزاری فارس از این پس اخبار لیگ فوتبال امارات را پوشش نخواهد داد.

لازم به ذکر است که شاید در لیگ فصل جدید امارات بازیکنان ایرانی هم حضور داشته باشند از جمله محمدرضا خلعتبری که به تازگی با تیم عجمان قرارداد امضا کرده است و دو روز قبل در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اعلام کرد در صورتی که بخواهد قرارداد خود را با این تیم اماراتی فسخ کند آنها به فیفا شکایت می کنند، بنابراین مجبور است که به این تیم برود.

با این وجود حتی اگر مهمترین اتفاق در لیگ امارات حتی با حضور ستاره های ایران هم رخ دهد به دلیل تغییر نام لیگ این کشور که منافع ایران را زیر سوال برده خبری از این لیگ منتشر نخواهد شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها: