نشست سرپرست سنگ آهن مرکزی بافق با هیئت مدیره انجمن صنفی و تعاونی ها

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۶ فروردین ۱۳۹۱

نشست هیئت مدیره؛ انجمن صنفی کارگران معادن بافق و شرکت تعاونی مصرف انجمن و تعاونی اعتبار ثامن کارگران بافق در نخستین روزهای سال 91 با سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق صورت گرفت.

سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در این دیدار با تبریک سال نو به شرکت کنندگان در این نشست، گفت: امیدوارم با تعامل و همکاری رشد و توسعه شرکت سنگ آهن و شهرستان بافق را شاهد باشیم و بنده بتوانم به عنوان یک مدیر بومی موفق عمل کنم.
محمدجوادعسکری با اشاره به اهمیت شرکت سنگ آهن بر اقتصاد شهرستان و رد شایعات خصوصی سازی، یادآوری کرد: همه کارکنان در سطوح مختلف و حتی شهروندان بافقی باید برای رشد و توسعه شرکت سنگ آهن مرکزی بافق تلاش کنیم  تا مجموعه ای موفق داشته باشیم.
وی ادامه داد: باید دست به دست هم دهیم و اختلافات را با صحبت و مذاکره حل و فصل کنیم و نباید با دیدگاه منفی یکدیگر را نگاه کنیم.
سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی بافق همچنین عنوان کرد: رایزنی در خصوص رفع مشکلات کارخانه آگلومراسیون، پیگیری کارخانه گندله، پیگیری بحث فولاد بویژه بحث واگذاری زمین این مجموعه که از اهم دلایل تعویق این طرح بود است و مذاکرهای انجام شده با ابویی مدیرعامل این کارخانه و تسریع در اجرای جاده بافق به چادرملو را از جمله برنامه های در دستورکار بوده است.
عسکری، بهره از ایده های مثبت، ایجاد فضای همدلی، شنیدن نظرات گروه های مختلف و تفکرات متفاوت و نیز مشاوره قبل از تصمیم گیری را بسیار بااهمیت دانست.
عباس یزدانی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارگران معادن بافق برخی دست آوردها و فعالیت های انجمن صنفی کارگران معادن بافق را برشمرد و ادامه داد: در خصوص برخی مشکلات و نیازهای کارگران و کارکنان این مجموعه معدنی تلاش و پیگیری بیشتری مورد نیاز است و امید داریم این امر در آینده نزدیک تحقق یابد.
عباس سعیدیان رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی مصرف انجمن صنفی کارگران معادن بافق نیز در این دیدار ضمن تبریک سال جدید، بیان کرد: فعالیت ها و تلاش های زیادی تا کنون توسط اعضای هیئت مدیره این تعاونی مصرف صورت گرفته است که از جمله خرید ساختمان و انجام برخی امور عمرانی را میتوان نام برد و امیدواریم همکاری و مساعدت بیشتر، شرکت سنگ آهن با این تعاونی را شاهد باشیم.
مدیرعامل شرکت تعاونی اعتبار ثامن کارگران بافق نیز در ادامه گفت: با توجه به نیازهایی که احساس شد تاسیس این شرکت تعاونی در دستورکار قرارگرفت. علیمحمدرنجبر ادامه داد: خرید یک باب مغازه با متعلقات و پرداخت وام به اعضای زیرمجموعه از جمله امور انجام است و نیاز است در برخی زمینه ها از راهنمایی و مساعدت مدیریت مجموعه شرکت سنگ آهن بهره ببریم.
استفاده از ظرفیت های نیروهای شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و مردم شهرستان، تسریع در اجرای طرح فولاد و بازگشت کارگران این مجموعه، تبدیل وضعیت پرسنل برخی بخشهای شرکت، تسریع و توسعه در اجرای طرحهای در دست اقدام برای رفع مشکل اشتغال، توجه بیشتر به رشد و توسعه شهر و امکانات رفاهی، برگزاری جشن روز کارگر و مراسمات مشابه برای ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین کارکنان، رفع ابهام موجود در زمینه خصوصی سازی شرکت سنگ آهن بافق با شفاف سازی برای مردم،  نیاز جدی برای حمایت و پشتیبانی از شرکت تعاونی های کارگری، از جمله دیگر بحث های مطرح شده از سوی اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی و سایر شرکت کنندگان با محمد جواد عسکری سرپرست جدید شرکت سنگ آهن مرکزی بافق بود که  قول پیگیری و اقدام   از سوی وی داده شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
a.a.m این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۱ - ۱:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام درارتباط باوضعیت آقای یزدانی جه اقدامی صورت گرفته است

m a s این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۱ - ۵:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام هنوز مشخص نشده است که چرا اقای دکتر یار احمدی کناره گیری کرده بایدشخصآ بیایند برای مردم توضیح بدهند