تشریح جزئیات ناکامی عامل انتحاری در چابهار

دسته: اخبار ایران , حوادث
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 9 جولای 2013

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: با آمادگی و صلابت نیروهای انتظامی عامل حمله انتحاری هنگام ورود به مقر فرماندهی انتظامی این شهرستان ناکام ماند.

یعقوب جدگال امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان با بیان اینکه حمله انتحاری رأس ساعت 10:20 دقیقه صبح امروز به وقوع پیوست، اظهار داشت: عامل انتحاری که به سلاح کلت کمری و کمربند انفجاری و همچنین نارنجک مجهز بود، قبل از ورود به داخل مقر انتظامی در مقابل درب ورودی شناسایی و مورد هدف گلوله قرار گرفته است.

وی افزود: این عامل انتحاری پس از اینکه متوجه شناسایی مأموران انتظامی شد، مبادرت به تیراندازی به طرف یکی از نگهبانان دژبان درب ورودی می‌کند که در اثر این تیراندازی، یک از سربازان از ناحیه ران پا زخمی‌ می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های چابهار، کنارک، نیکشهر و قصرقند در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: عامل انتحاری قبل از اینکه بتواند کمربند انفجاری و نارنجک همراه خود را در مقابل درب فرماندهی انتظامی چابهار، منفجر کند با تیراندازی ماموران انتظامی  به هلاکت رسید و ناکام ماند.

جدگال در پایان از صلابت، آمادگی، اقتدار ایثارگران و نیز رشادت مأموران انتظامی به‌ویژه فرماندهی نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان و شهرستان چابهار در شناسایی به موقع و ناکام گذاشتن این حمله انتحاری تقدیر و تشکر کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها: