عجیب‌ترین شیوه ترک سیگار + عکس

دسته: اخبار ایران
یک دیدگاه
چهارشنبه - 10 جولای 2013

عجیب‌ترین شیوه ترک سیگار در کشور ترکیه ابداع شد.

به گزارش گروه فضای مجازی «خبرگزاری دانشجو»، یک مرد ترکیه‌ای به نام «ابراهیم یوسیل»، با قرار دادن سر خود درون یک قفس، شیوه‌ای جدید برای ترک کردن سیگار ابتکار کرد.

در همین راستا روزنامه «حریت» چاپ ترکیه ضمن اعلام این خبر و انتشار این تصویر، نوشت: «ابراهیم یوسیل» 42 ساله، با ساختن قفسی به شکل کلاه خود، تلاش کرده روش جدید و جالبی برای ترک سیگار ایجاد کند.

 


به نوشته این روزنامه، «ابراهیم یوسیل» در مدت زمان کوتاهی موفق شده سیگار را ترک کند اما برای اینکه یک بار دیگر به آن باز نگردد، تصمیم دارد مدت زمان بیشتری سر خود را در قفس حبس کند تا به طور کامل هوس سیگار کشیدن از سرش بیفتد.

گفته می‌شود این مرد ترکیه‌ای، ‌ یکی از کلیدهای قفل این قفس را نزد همسر و دیگری را نزد دخترش گذاشته تا نتواند حتی به صورت پنهانی سرش را از داخل قفس خارج کند.

 

به نوشته روزنامه «حریت»، بیش از 26 سال است که «ابراهیم یوسیل» هر روز دو پاکت سیگار می‌کشیده اما اکنون دو روز است که موفق شده حتی یک نخ سیگار هم نکشد.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
سید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 14 جولای 2013 - 8:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
اگر کسی تکلیف خود را با سیگار (نیکوتین)مشخص کرده باشد نیازی به این چیزها ندارد،یک ذره صداقت به انسان کمک میکند تا به این فهم برسد که ضرر سیگار کشیدن بیشتر از منفعت آن است.
قابل توجه افرادی که از مصرف انواع نیکوتین خسته شده اند و بدنبال راهی برای قطع مصرف سیگار هستند انجمن نیکوتینیهای گمنام که اعضای آن تجربه قطع مصرف را دارند میتواند به آنها کمک کند.
این انجمن دو روز در هفته (دوشنبه و پنج شنبه هر هفته) ساعت 6عصر در مسجد صاحب الزمان ابتدای خ مسجد جامع برگزار میگردد.