مهلتی برای قرب ، فرصتی برای رشد

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
2 دیدگاه
یکشنبه - 14 جولای 2013

دوستتون دارم به خاطر همین فضایی رو آماده کردم براتون ، سراسر کیف و شادی . آخه شما به من ایمان دارید . باورم میکنید . چه گذشته چه الان چه بعد از این با همه اونایی که قبولم دارند همینطوری رفتار میکنم . ضیافتی را ترتیب دادم با مهمانهایی ویژه و شرایطی خاص.

توی این مهمونی لباس تقوا بر تن می کنید ، توشه تقوا بر می گیرید و راهی سرزمین امن می شید .

چند روزی بیشتر طول نمی کشه . برای اونهایی که توان ندارند یا توی سفر هستند قرصتی است تا بعداً جبران کنند.

توی این ماه هدایتم رو نازل کردم . نور و فرقان و رحمت. خوردن و آشامیدن توی این مهمونی شاید کمی متفاوت از بقیه مهمونی ها باشه ولی براتون آسون آسون قرار دادم . مطمئن باشید که به سختی اش می ارزه . اونقدر صفا و صمیمیت و محبت در این ضیافت زیاده که یقین دارم اون موقع که میگن باید ازش خداحافظی کنید ، دارند سفره رو جمع میکنن ؛ غمگین میشید ، تاسف می خورید .

به من اطمینان کنید و حالا که صداتون کردم به سرعت خودتون رو هماهنگ کنید . حواستون جمع باشه و نذارید سرتون کلاه بره.

توی این مهمونی اگه کسی ازتون پرسید صاحبخونه کجاست ؟ اگه از من سوال کردند و سراغ من رو گرفتند ؛ بهشون بگید : من به اونها خیلی نزدیکم . بسیار نزدیک تر از آنچه فکرش رو بکنید . اصلا توی این مدت شرایطی رو ایجاد کردم که مدام کنارتون باشم . شما رو مقرب خودم قرار بدم . تموم فکر و ذهنتون قرب به من باشه و از این تقرب کیف کنید ، بهره ها ببرید . نورانی بشید ، غفران و هدایت و فرقان برداشت کنید.

در این مدت فراهم شده و در این ماه قرب هرکه منو صدا کنه و هرکی منو بخواد ، اجابتش میکنم . درخواست هاتون رو لبیک میگم.پس فقط می خوام حرف گوش بدید و به من اطمینان داشته باشید که نتیجه این مدت با من بودن رشد شماست . رشدی که هم خودتون راضی بشید و هم من راضی باشم فقط مواظبت کنید غفلت سراغتون نیاد .چیزی مانع قرب شما به من نشه . آنچه به این قرب کمک میکنه رو بردارید و آنچه باعث جدایی میشه رو پس بزنید.

مهمونی رو برپا کردم به خاطر اینکه فرصتی رو ایجاد کنم که فاصله ها رو کم کنیم . می خوام به من نزدیک بشید تا حاصل این قرب ، رشد شما باشه . ارتفاع گرفتن و پرواز شما باشه . این فرصت رو غنیمت بشمارید . یا علی!

محمد حسین فیاض


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 14 جولای 2013 - 11:05 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی جالب نبود

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 15 جولای 2013 - 9:51 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عالی بود.
خیلی زیبا احادیث اهل بیت(ع) را با ادبیاتی دیگه نوشتید.