چرا دانشگاه آزاد یزد نباید منطقه ای مستقل باشد

دسته: دانشگاه
۵ دیدگاه
دوشنبه - ۲۴ تیر ۱۳۹۲

برادر عزیز و بزگوار جناب آقای دکتر جوکار
نماینده محترم مردم شریف یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی
با درود به روان مطهر شهدا و امام عظیم الشان (ره) و آرزوی صحت و سلامتی رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (حفظه ا…) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه پرفیض و برکت مواردی را به استحضار می رساند:
مردم شریف این استان جنابعالی را به صداقت، درستی، همت و پشتکار می شناسند و بارها و بارها اعتلای این استان و خدمت به مردم شریف یزد را در مصاحبه و سخنرانیها ذکر نموده اید در راستای این تفکر ارزشمند جنابعالی، آموزش عالی جایگاه ویژه ای دارد که قطعاً نظر و عنایت خاص به آن دارید. پشتوانه هیجده سال مقام اول در کنکور،معلمان و اساتید و قشر فرهیخته ای هستند که از این آموزش عالی فارغ التحصیل می شوند و سکان هدایت دانش آموزان و فرزندان این خطه را برعهده خواهند گرفت. دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد از سال 1361 فعالیت خود را آغاز نمود و جزو اولین دانشگاههای آزاد اسلامی کشور است حال بعد از سی سال شرایط این دانشگاه را ملاحظه فرمائید. ریاست دانشگاه و برخی از معاونین این دانشگاه حکم ندارند، اقساط معوقه بانکی،تعداد دانشجویان به شدت تنزل یافته(عدم وجود رشته های مناسب) و دهها مشکل دیگر که مجالی برای بازگو کردن آن نیست و قطعاً بر آن واقفید از شما که نماینده محترم مردم شریف یزد هستید تقاضا داریم موضوعات این دانشگاه را مد نظر ویژه قرار دهید چرا استانهایی که سابقه ای ندارند توانسته اند منطقه ای مجزا شوند ولی این دانشگاه به اتفاق دانشگاه آزاد اسلامی کرمان همچنان جزء منطقه هفت می باشند مگر این استان استعداد منطقه مجزا شدن ندارد ؟در این ماه پر فیض و برکت تکلیف واحد یزد را مشخص کنید . بسیاری از جوانان این خطه جویای علم در دانشگاههای سایر استانها مشغول به تحصیل می باشند.
چه کسی باید به فریاد آموزش عالی این استان برسد؟
والسلام علیکم ورحمه اله و برکاته
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

یزدفردا


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
یکی از کارکنان دانشگاه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام-دانشگاه ازاد بافق را دریابید اینجا مسئولینش حضور و زندگی در بافق ندارند.اینجا همه بی خیال شده اند.

دانشجو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا به داد دانشگاه آزاد بافق برسد . مردم بافق به چه کسی باید شکایت کنند /؟؟؟؟؟ نماینده مجلس !!!!!!!!! فرماندار <<>>>>>>امام جمعه …………..

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ایا میدانید ویرانی دانشگاه آزاد اهمیتش از اشغال معادن چادرملوو چاگز و انومالی فلان بیشتر است . چرا مسئولین ما ساکت نشسته اند . مسئول دانشگاه باید یک شخصیت فرهنگی و بومی باشد .مشکل فرهنگی اهمیتش از مشکل اقتصادی بیشتر است . تا کی بی تفاوت از کنار مسائل مهم شهرمان بگذریم . بافق فردا هم شده چاه مولا علی فقط برای شنیدن فریادهای بی جواب مردم . چرا مسئولین به نظرات مردم پاسخ نمیدهند . چرا نظرات را به اطلاع مسئولین نمی رسانید . ای وای ……….. ای هوار …….

مهدی اتوبوسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ۹:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا در دانشگاه آزاد بافق هر معاونی که بتواند مجموعه زیر دستش را متلاشی کند معاون است و حتی می تواند پیشرفت کند و معاونت بالاتری را بگیرد…وای که چه رئیسی داره…

غلامی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از اقایان…و… بعید است که شاهد ویرانی.ومدیریت غلط. دانشگاه ازاد بافق هستند و روزه سکوت گرفته اند .