قبول‌شدگان نهایی مقطع سطح 2 حوزه‌علمیه الزهراء(س) بافق مشخص شدند

دسته: علمی - پزشکی , فرهنگی، هنری، مذهبی
یک دیدگاه
پنج‌شنبه - 27 تیر 1392

مدیر حوزه علمیه الزهرا(س) خواهران بافق: قبول‌شدگان نهایی مقطع سطح دو حوزه‌علمیه الزهراء(س) مشخص شدند

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه الزهراء(س) بافق، مریم دست افشان گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه پذیرش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در پایگاه اینترنتی این مرکز به نشانی www.whc.ir و ارائه کد رهگیری و شماره پرونده‌ای که در اختیار دارند نسبت به وضعیت پذیرش خود مطلع گردند. و یا با شماره 4223016 داخلی 1 تماس بگیرند .

1780

مدیر حوزه علمیه خواهران بافق افزود: امتیاز نهایی داوطلبان بر اساس مجموع امتیازات و ضرایب معدل و مصاحبه اخلاقی -رفتاری محاسبه شده است و داوطلبان طبق بالاترین امتیاز بر اساس ظرفیت مدارس معرفی شده‌اند.

وی تصریح کرد: کسانی که اسامی آنها در میان قبول‌شدگان نهایی نیست می‌توانند از 22 تا 25 تیرماه از طریق سامانه پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران نسبت به ثبت اعتراض اقدام و از طریق همین سامانه نتیجه اعتراض خود را مشاهده کنند.

مدیر حوزه علمیه الزهراء (س) بافق خاطرنشان کرد: تمام پذیرفته‌شدگان قطعی لازم است طبق جدول زمان‌بندی مندرج در صفحه 13 دفترچه راهنما جهت ثبت نام به مدارس علمیه محل پذیرش خود مراجعه کنند.

وی تعداد قبول‌شدگان نهایی مقطع سطح دو حوزه‌ علمیه الزهراء(س) را 80 نفر ذکر کرد و ادامه داد: اسامی این تعداد افراد از میان 202 نفر ثبت نام کننده اولیه برای تحصیل در حوزه‌های علمیه خواهران اعلام شده است.
مریم دست افشان یادآور شد: امسال برای نخستین بار پذیرش داوطلبان در مقطع سطح دو حوزه‌های علمیه خواهران بدون آزمون ورودی انجام شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۷۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
نسیم ستایش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 27 تیر 1392 - 4:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام…
حضرت آیت الله میرغنی زاده روحشان شاد که این حوزه علمیه الزهرا را برای بانوان تاسیس کردند…