یکسال گذشت آقای دخیـــل عبـــاس گزارش چه شد ؟؟؟؟؟

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
دوشنبه - ۳۱ تیر ۱۳۹۲

پایگاه اطلاع رسانی بهاباد با تیتری با این عنوان که «یکسال گذشت آقای دخیـــل عبـــاس گزارش چه شد ؟؟؟؟؟» به بازخوانی یک خبر در سال 91 پرداخت:این خبر که در تارخ چهاردهم تیر ماه 91 درج شده است بدین شرح است:

نماینده مردم بهاباد در مجلس گفت: معدن چادرملو حق مردم بهاباد است که به نفع اردکان مصادره شده اما ما با جدیت این حق را پس می‌گیریم و از حق مردم نمی‌گذریم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری بهاباد اظهار داشت: بحث چادرملو با قدرت و جدیت باید پیگیری شود، من دنبال اصل معدن هستم و در این راستا هم در حاشیه قرار نخواهم گرفت و درگیر مسائل کوچک و حاشیه ای نخواهم شد.

(من می خوام بدونم توانستید اصل معدن را پس بگیرید یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

وی خطاب به مسئولان بیان داشت: مسئولان و همه ما باید به مردم پاسخ دهیم، مردم حق دارند نسبت به قضایا مطلع باشند و حق دارند بدانند که حقوق بگیران آنها چه کار می‌کنند.

(خوب آقای دخیل عباس قبل از قضیه اتفاقات چادرملو در بهاباد حداقل ماهی یکبار به شهر ما می آمدید و با مردم صحبت می کردین ولی الان آهسته می آیید آهسته می روید )

نماینده مردم بهاباد در مجلس افزود: من و شما حقوق بگیر مردم هستیم و کل زندگی خود را مدیون مردمیم و وظیفه داریم برای این مردم با تمام وجود کار کنیم.

وی در مورد گازرسانی به بهاباد نیز عنوان کرد: از مدیرعامل شرکت گاز استان خواستم بلافاصله بعد از کار بافق، برای جریان گاز بهاباد، جاده دسترسی، کانال و لوله‌های آن هم فکر شود که بافق و بهاباد با هم به گاز متصل شوند و با هم به سهم خودشان برسند.

(والا یکسالی هست که گذشته ولی ما گازی شهری ندیدیم حداقل جاده اش رو هم ندیدیم که امید وار شویم )

بحث شهر خورشیدی جدی است/ بهاباد به زودی شهر خورشیدی کشور می‌شود

نماینده مجلس توجه به کارهای زیربنایی و زیرساختی را مهم دانست و افزود: بحث شهر خورشیدی بحث جدی است و بنده با مسئولان امر صحبت‌ها و پیگیری‌های جدی انجام داده ام و امیدوارم این امر در بهاباد محقق خواهد شد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در مورد تغییرات حوزه انتخابیه استان یزد و افزایش یک نماینده به استان اظهار داشت: بحث تغییرات حوزه انتخابیه در کمیسیون شوراها در حال بررسی است و پنج پیشنهاد به این کمیسیون ارسال شده است و هیچ کدام از این پنج پیشنهاد بهاباد و بافق را به حوزه انتخابیه یزد ملحق نخواهد کرد.

بیکاری، مشکل اصلی بهاباد است/ در مورد معدن چاه گز، تابع تقیسمات کشوری هستیم

امام جمعه بهاباد نیز در این جلسه طی سخنانی بر همکاری همه مسئولان با نماینده مجلس شورای اسلامی‌تأکید کرد و اظهار داشت: عمده بحث ما در بهاباد، مشکل اشتغال است.

حجت ‌الاسلام ملاحسینی با برشمردن برخی از مشکلات بهاباد عنوان کرد: عدم احداث کارخانه گندله ‌سازی که قول احداث آن از جانب مسئولان ارشد استان و مسئولان معدن چادرملو به مردم داده شده است، برداشت معدن چادرملو از آب سفره‌های زیرزمینی بهاباد، عدم تعیین مرز شهرستان، عدم استقرار نمایندگی ادارات در بخش آسفیچ و غیراستاندارد و خطرناک بودن جاده بهاباد – بافق از مشکلاتی است که مردم را دچار نارحتی و نارضایتی کرده است.

وی در مورد موضوع معدن چاه‌ گز که شبهاتی را در بین مردم شهرستان بافق و بهاباد ایجاد کرده است، افزود: در مورد مسئله معدن چاه گز ما تابع تقسیمات کشوری هستیم و از لحاظ تقسیمات کشوری و مطابق مصوبه هیئت دولت، این معدن در حوزه استحفاظی بهاباد قرار دارد و مسئولان استان نیز بر این امر تأکید کرده‌ اند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولان بهاباد اگه میتوانند بروند چادرملو را از دست اردکان در بیاورند نه اینکه چشم طمع به معادن شهرستان بافق داشته باشند

soheil8 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اخه چه جوری ممکنه معدنی که بالای سر شهر بافق قرار دارد مال بهاباد باشد البته در اینجا هرچیزی ممکنه

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۲:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

D19چی شد

یکی یه دونه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۵:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چادرملو جای خود. چاهگز و سه ژچاهون هم جای خود

تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۵:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خواهشا مردم بافق و بهاباد با طناب پوسیده توی چاه نروند

قلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۸:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تقی جون با طناب پوسیده کی؟؟!!!!!!!

محمدرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۸:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام :
آقای ابراهیمی که فرمودندشهر هرت شهر بافق ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا گزارش چیه گزارش می خوای باید از کسی بگیرید که سنگ دخیل را به سینه می زدو….

منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فکر کنم دیگه بافقی باقی نمانده که ما سنگش را بسینه بزنیم