یکسال گذشت آقای دخیـــل عبـــاس گزارش چه شد ؟؟؟؟؟

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
دوشنبه - ۳۱ تیر ۱۳۹۲

پایگاه اطلاع رسانی بهاباد با تیتری با این عنوان که «یکسال گذشت آقای دخیـــل عبـــاس گزارش چه شد ؟؟؟؟؟» به بازخوانی یک خبر در سال 91 پرداخت:این خبر که در تارخ چهاردهم تیر ماه 91 درج شده است بدین شرح است:

نماینده مردم بهاباد در مجلس گفت: معدن چادرملو حق مردم بهاباد است که به نفع اردکان مصادره شده اما ما با جدیت این حق را پس می‌گیریم و از حق مردم نمی‌گذریم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری بهاباد اظهار داشت: بحث چادرملو با قدرت و جدیت باید پیگیری شود، من دنبال اصل معدن هستم و در این راستا هم در حاشیه قرار نخواهم گرفت و درگیر مسائل کوچک و حاشیه ای نخواهم شد.

(من می خوام بدونم توانستید اصل معدن را پس بگیرید یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

وی خطاب به مسئولان بیان داشت: مسئولان و همه ما باید به مردم پاسخ دهیم، مردم حق دارند نسبت به قضایا مطلع باشند و حق دارند بدانند که حقوق بگیران آنها چه کار می‌کنند.

(خوب آقای دخیل عباس قبل از قضیه اتفاقات چادرملو در بهاباد حداقل ماهی یکبار به شهر ما می آمدید و با مردم صحبت می کردین ولی الان آهسته می آیید آهسته می روید )

نماینده مردم بهاباد در مجلس افزود: من و شما حقوق بگیر مردم هستیم و کل زندگی خود را مدیون مردمیم و وظیفه داریم برای این مردم با تمام وجود کار کنیم.

وی در مورد گازرسانی به بهاباد نیز عنوان کرد: از مدیرعامل شرکت گاز استان خواستم بلافاصله بعد از کار بافق، برای جریان گاز بهاباد، جاده دسترسی، کانال و لوله‌های آن هم فکر شود که بافق و بهاباد با هم به گاز متصل شوند و با هم به سهم خودشان برسند.

(والا یکسالی هست که گذشته ولی ما گازی شهری ندیدیم حداقل جاده اش رو هم ندیدیم که امید وار شویم )

بحث شهر خورشیدی جدی است/ بهاباد به زودی شهر خورشیدی کشور می‌شود

نماینده مجلس توجه به کارهای زیربنایی و زیرساختی را مهم دانست و افزود: بحث شهر خورشیدی بحث جدی است و بنده با مسئولان امر صحبت‌ها و پیگیری‌های جدی انجام داده ام و امیدوارم این امر در بهاباد محقق خواهد شد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در مورد تغییرات حوزه انتخابیه استان یزد و افزایش یک نماینده به استان اظهار داشت: بحث تغییرات حوزه انتخابیه در کمیسیون شوراها در حال بررسی است و پنج پیشنهاد به این کمیسیون ارسال شده است و هیچ کدام از این پنج پیشنهاد بهاباد و بافق را به حوزه انتخابیه یزد ملحق نخواهد کرد.

بیکاری، مشکل اصلی بهاباد است/ در مورد معدن چاه گز، تابع تقیسمات کشوری هستیم

امام جمعه بهاباد نیز در این جلسه طی سخنانی بر همکاری همه مسئولان با نماینده مجلس شورای اسلامی‌تأکید کرد و اظهار داشت: عمده بحث ما در بهاباد، مشکل اشتغال است.

حجت ‌الاسلام ملاحسینی با برشمردن برخی از مشکلات بهاباد عنوان کرد: عدم احداث کارخانه گندله ‌سازی که قول احداث آن از جانب مسئولان ارشد استان و مسئولان معدن چادرملو به مردم داده شده است، برداشت معدن چادرملو از آب سفره‌های زیرزمینی بهاباد، عدم تعیین مرز شهرستان، عدم استقرار نمایندگی ادارات در بخش آسفیچ و غیراستاندارد و خطرناک بودن جاده بهاباد – بافق از مشکلاتی است که مردم را دچار نارحتی و نارضایتی کرده است.

وی در مورد موضوع معدن چاه‌ گز که شبهاتی را در بین مردم شهرستان بافق و بهاباد ایجاد کرده است، افزود: در مورد مسئله معدن چاه گز ما تابع تقسیمات کشوری هستیم و از لحاظ تقسیمات کشوری و مطابق مصوبه هیئت دولت، این معدن در حوزه استحفاظی بهاباد قرار دارد و مسئولان استان نیز بر این امر تأکید کرده‌ اند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولان بهاباد اگه میتوانند بروند چادرملو را از دست اردکان در بیاورند نه اینکه چشم طمع به معادن شهرستان بافق داشته باشند

soheil8 دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اخه چه جوری ممکنه معدنی که بالای سر شهر بافق قرار دارد مال بهاباد باشد البته در اینجا هرچیزی ممکنه

ناشناس دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۲:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

D19چی شد

یکی یه دونه دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۵:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چادرملو جای خود. چاهگز و سه ژچاهون هم جای خود

تقی دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۵:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خواهشا مردم بافق و بهاباد با طناب پوسیده توی چاه نروند

قلی دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۸:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تقی جون با طناب پوسیده کی؟؟!!!!!!!

محمدرضا سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۸:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام :
آقای ابراهیمی که فرمودندشهر هرت شهر بافق ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علی سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا گزارش چیه گزارش می خوای باید از کسی بگیرید که سنگ دخیل را به سینه می زدو….

منتقد چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فکر کنم دیگه بافقی باقی نمانده که ما سنگش را بسینه بزنیم