رشد 17 درصدي بازديد مسافر نوروزي از آثار تاريخي و گردشگري بافق در دور اول سفرهاي نوروزي

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۹ فروردین ۱۳۹۱

فرماندار بافق:

رشد 17 درصدي بازديد مسافر نوروزي از آثار تاريخي و گردشگري بافق در دور اول سفرهاي نوروزي

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ،‌حسين ندافيان صبح امروز در بازديد از بناهاي تاريخي شهرستان و ديدار با كاركنان ميراث فرهنگي و گردشگري بافق اظهار داشت: در ايام تعطيلات نوروزي سعي شد، خدمات ارزنده‌اي را به مردم و مسافران نوروزي ارائه دهيم.

وي عنوان كرد: آثار تاريخي در واقع ميراث گذشتگان براي نسل امروز است و اين ميراث بايد به درستي حفظ و به نسل‌هاي بعدي نيز منتقل شود.

فرماندار بافق آثار تاريخي و باستاني هر منطقه را معرف تاريخ، تمدن، فرهنگ و پيشينه دانست و گفت: بايد در حفظ اين آثار به روش‌هاي اصولي تلاش شود.

وي افزود: قبل از سال تمهيدات زيادي را براي رفاه مردم و مسافران در دستور كار خود قرار داديم كه با كمك و همكاري ساير ارگانها توانستيم تا كنون هفت هزار نفر را در شهرستان بافق پذيرا باشيم كه نسبت به سال گذشته در دور اول سفرهاي نوروزي 17 درصد رشد داشته است.

ندافيان تصريح كرد: هفت هزار نفر مسافران و گردشگران از آثار تاريخي و گردشگري شهرستان بافق بازديد كردند كه مهمانسراي شركت سنگ آهن و امامزاده عبدالله(ع) و خانه معلم بافق براي پذيرايي از ميهمانان نهايت تلاش خود را انجام دادند .

وي خاطرنشان كرد: در زمان تعطيلات اين مكان‌ها از لحاظ بهداشتي مورد بررسي قرار ‌گرفتند تا مشكلي نداشته باشند و در حد مقدور امكانات در اختيار مسافران، و زائران آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) قرار گرفت.

فرماندار بافق گفت: در مسير راه‌هاي عبوري با كمك جمعيت هلال‌احمر، نيروي انتظامي و پليس راه همه براي كمك به مسافران آماده خدمات‌رساني بودند .

ندافيان اظهار داشت: در تعطيلات نوروز سال جاري در شهرستان بافق تاكنون كمترين تلفات و تصادفات جاده‌اي را داشت كه اين امر با تلاش شبانه‌روزي پليس راه و نيروي انتظامي انجام شد و اميدواريم اين روند تا پايان سال ادامه يابد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی بافقی چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۳:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار: ایکاش فکری به حال جاده خاکی منتهی به تپه های ماسه بادی روستای صادق آباد میکردید. چندین سال است که این 2 کیلومتر مسیر جاده خاکی را مبینید ولی برای آسفالت آن کاری نکردهاید.