آیاامسال جامی برای بافق ارمغان آورده می شود

دسته: ورزشی
3 دیدگاه
شنبه - 27 جولای 2013

1003

هر ساله هنگامی که نزدیک ماه های مرداد و شهریور  میشویم از هر سو سخنی می شنویم که باشگاه سنگ آهن، تنها حامی مالی (اسپانسر) ورزشی شهرستان قرار است در فلان  رشته تیم داری کند.

پارسال که با سر و صدا های فراوان باشگاه سنگ آهن بافق به تیمداری در لیگ دسته یک فوتبال پرداخت و طبق گفته مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن آنها دارای اهداف دراز مدت و کوتاه مدت فراوانی بودند که به بسیاری از آن اهداف نرسیدند ، بجزاحداث زمین چمن مصنوعی و چند دقیقه بازی رسیدن به یک جوان بافقی از مجموع یک فصل کامل و …!!!!

 دلیل اصلی آن را میتوان وفا نکردن فیروز کریمی به قول ها و وعده هایی که داده بود دانست، فیروز کریمی خودش بافق بود ولی دلش در بافق نبود ، که نقد و بررسی کارهای فیروز کریمی وقت زیادی می برد.

امسال باشگاه سنگ آهن بافق با عقد قرارداد با مهدی رهبری این مربی اصفهانی را برای سومین سال به بافق آورد ( قبل از تیمداری در فوتبال سنگ آهن در هندبال لیگ برتر تیمداری می کرد که مربی گری آن به عهده مهدی رهبری بود).

باشگاه سنگ آهن بافق در دوفصل پیش با مربی گری مهدی رهبری مقام هفتم لیگ را کسب کرده بود.

تیم سنگ آهن بافق با ادر اختیار گرفتن فرهاد شفيعي، جلال کياني، امين کاظمي و مجتبي کرمي بازیکنان ملی پوش فصل پیش ثامن الحجج مشهد و حامد وهابی از نیروی زمینی و چندین بازیکن دیگر در حال آماده سازی جدی خود برای لیگ امسال است.

حال این سوال ها برای ورزش دوستان باقی می ماند. آیا برای هندبال برنامه خاصی پیش رو هست یا همانند فوتبال اسیر بی برنامه گی خواهیم شد؟

آیا هندبالیست های بافقی تنها حق دیدن بازی از روی نیمکت تیم شهرشان را دارند یا در تکنیک و تاکتیک های تیمی توسط سرمربی دخیل خواهند شد؟

آیا هیچ تدبیری برای کشاندن هواداران و تماشاگران به ورزشگاه و ساماندهی لیدر ها اندیشیده شده است یا باز قرار است در دو سه هفته اول شاهد درگیری بین لیدرها باشیم؟

آیا بعد از تیمداری امسال در لیگ هندبال دوباره فکر تیمداری در رشته دیگری  خواهیم  رفت یا خیر؟

آیا امسال بعد از سال ها تیمداری در رشته های مختلف در لیگ برتر قرار است جامی برای بافق و باشگاه سنگ آهن بافق ارمغان آورده شود؟

محمد حسام نصیرزاده بافقی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
یک بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 28 جولای 2013 - 2:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اولین ثمره اش نارضایتی مربیان تیمهای پایه هندبال و تهدید به استعفا بوده است. میگن مربی هندبالی که آمده قول داده تیم را به رتبه پنجم یا ششم برساند. یه سوال ؟ مربی که جنین قولی میده مبلغ قرادادش چند باشه خوبه؟ یه کم فکرکنید انشالله تا چند روز آینده جوابش رو خواهید فهمید.

علی فتاحی بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 28 جولای 2013 - 10:48 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام-امسال تیم دو ومیدانی شهرستان بافق به مرحله کشوری را یافت که متاسفانه با کمبود بودجه روبه رو شدیم و امور ورزشی … اهن وقتی موضوع را مطرح کردیم حتی جواب ما را ندادند وگفتند فعلا بودجه نداریم

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 29 جولای 2013 - 10:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
پارسال که فریاد زدیم تیمداری در لیگهای ورزشی در حال حاضر برای شهرستان هیچ سودی ندارد متهم به کج فهمی و مخالف ÷یشرفت جوانان فوتبالیست شدیم آقایان بگویند از هزینه های میلیاردی پارسال چه منفعتی برای ورزش بافق حاصل شد این قدر این زمین چمن را توی سر مردم نکوبید .با بودجه ای که صرف تیمداری در لیگ یک شد کارهای بسیار ی در ورزش شرکت و شهر می توانستیم انجام دهیم .گویا قصه در حال تکرار شدن است مطمئن باشید که هیچ کدام از بچه های هندبالیست بافقی با حضور بازیکنانی که آقای رهبری برای تیم آورده است فرصت بازی پیدا نخواهند کرد فقط در این میان برای بعضی از آقایان که خود را پدر ومادر هندبال شهر می دانند و سالهاست که یک دقیقه هم برای هندبال و بچه های هندبال زحمت نکشیده اند دوباره آفتابی شده و از این خوان پهن شده و لقمه راحت الحلقوم بهره ای می برنند و سال آینده که دوباره شرکت از تیمداری در هندبال پشیمان شد اقایان هندبال و بچه های هندبال را فراموش می کنند . آینده قضاوت خواهد کردکه آقای رهبری همان فیروز کریمی فوتبال خواهد بود یا خیر .