نخستین دیدار تیم لیگ برتری هندبال سنگ آهن بافق مرداد92

دسته: ورزشی
یک دیدگاه
یکشنبه - 6 مرداد 1392

رئیس امورورزشی سنگ آهن بافق: نخستین دیدار تیم لیگ برتری هندبال سنگ آهن بافق 25 مرداد 92 در اصفهان برگزار می شود.

حمیدتفکری، در گفتگو با «بافق فردا» در خصوص تیم لیگ برتری هندبال سنگ آهن بافق، گفت: تمرینات این تیم با حضور 20 بازیکن در سالن ورزشی امام علی(ع) آهنشهربافق در حال برگزاری است.

IMG_1000003811

رئیس امور ورزشی شرکت سنگ آهن بافق، ادامه داد: تعداد 13 بازیکن از سایر نقاط کشور جذب شده و 4 بازیکن بزرگسال و 2 بازیکن نوجوان بافقی نیز این تیم را همراهی می کنند.

وی با بیان این نکته که بازیهای لیگ برتر بصورت دوره ای  انجام می شود،افزود: دیدارهای مسابقات لیگ برتر هندبال کشور در  قالب یک گروه با حضور 12 تیم و بصورت رفت و برگشت برگزار می گردد.

تفکری، بااشاره به برنامه اعلامی فدراسیون هندبال، عنوان داشت:  نخستین بازی تیم هندبال سنگ آهن بافق 25 مردادماه 92 و با تیم هندبال سپاهان در اصفهان برگزار می شود.

رئیس امور ورزشی سنگ آهن بافق با بیان این نکته که بازیهای خانگی تیم هندبال در سالن امام علی (ع) شهرک آهنشهربافق برگزار می شود، گفت: امیدوارم دوستداران و هواردارن تیم هندبال با حضور و تشویق هایشان، این تیم رابرای کسب نتایج مطلوب همراهی کنند.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 6 مرداد 1392 - 7:39 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تیم هندبال هم میشه مثل تیمهای والیبال در لیگ برتر و تیم فوتبال در لیگ دسته یک کشور که یکسال در بافق می ماند و بعد به شهر دیگه ای فروخته میشود و ما جوانان می مانیم و در ارزوی یک تیم ورزشی خوب و ماندنی در شهرمان