زارع‌زاده از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
جمعه - ۱۱ مرداد ۱۳۹۲

1

به گزارش دفتر نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده  با صدور پیامی‌از ملت ایران برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
متن کامل این پیام بدین شرح است:
باسمه تعالی
روز قدس را روز اعلام حمایت مسلمانان جهان از مقاومت و مردم ستمدیده فلسطین دانست و اظهار داشت: در این روز، زخم‌های ستمدیدگان التیام یافته و مبارزان و حامیان مقاومت روحیه مضاعفی به دست می‌آورند.
روز قدس روز خروش ملت‌های اسلامی‌علیه هرگونه تجاوز و اشغالگری است که بنیان پوشالی رژیم اشغالگر را می‌لرزاند و حقارت و زبونی این رژیم سفاک و غده سرطانی را در مقابل کوه استوار و با عظمت مسلمانان جهان نمایان می‌کند.
وی اعلام جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس از سوی امام خمینی(ره) را یکی از تصمیم‌های مهم و بجای ایشان دانست و اضافه کرد: این روز، روحیه امید، انسجام ملی و وحدت در بین مردم کشورمان را نیز به ارمغان می‌آورد.
علاوه بر همبستگی ملی، اتحاد با سایر مسلمانان نیز دستاورد اصلی این روز است.
ایجانب ضمن دعوت از مردم شریف شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس اظهار می‌دارم با توجه به تحولات امروز در منطقه، هوشیاری و آگاهی هر چه بیشتر ملت‌های مسلمان و حضور پرشور آنان در صحنه دفاع از کیان اسلام، نقش اساسی در پیروزی مقاومت در برابر توطئه‌های استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌المللی دارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۸:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای زارع زاده امسال در تظاهرات روز قدس شرکت نکردید نکنه ترسیدید مردم راجع به D19ازت سئال کنند مطمئن باش این موضوع از سوی مردم و پیگیریهای جنابعالی به شدت رصد می شود.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دخیل عباس یک سال و نیم گذشت و هیچ گزارشی از کارهای نکردت را به مردم ندادی !!!!!!!!!!!!!!!!!! کو قول هایی که میدادی