ناگفته هاي راي عدم اعتماد به 3 وزير پيشنهادي

دسته: اخبار ایران , سیاسی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۶ مرداد ۱۳۹۲

خبرگزاري آريا-يک فراکسيون نام شش وزير پيشنهادي را در يک اطلاعيه آورده بود و خواهان راي عدم اعتماد به اين وزرا شده بود .

20130816132700243
عليرضا محجوب،نماينده مردم تهران و دبير کل حزب کارگر در گفتگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري آريا با انتقاد از عدم راي اعتماد مجلس به سه وزير پيشنهادي دولت گفت:ما انتظار داشتيم مجلس راي يکپارچه به وزرا بدهد اگر يکسري فعاليت ها و تبليغات منفي صورت نمي گرفت يعني اتکا به برخي اخبار کم اثر ، بعضي شايعات يا اطلاعات غير موثق نمي شد و البته بعضي اطلاعيه ها در ساعت آخر صادر نمي شد قاعدتا راي مجلس به گونه ديگري بود.
وي افزود:روز گذشته يک فراکسيون نام شش وزير پيشنهادي را در يک اطلاعيه آورده بود و خواهان راي عدم اعتماد به اين وزرا شده بود حتي در اين اطلاعيه قيده شده بود ما درباره وزراي ديگر به نظري نرسيده ايم اما اين شش نفر را رد کنيد .اين کار بي سابقه اي بود که در مجلس انجام شد.
محجوب تاکيد کرد:سه وزيري که راي اعتماد اخذ نکردند و حتي سه وزير ديگري که آراي کمي به دست آوردند جز اين ليست شش نفره بودند .
وي ادامه داد:دکتر روحاني از قبل وزراي جانشين را پيش بيني کرده اند اما عرض ما اين است قاعدتا تلاش دکتر روحاني ايجاد تعادل در کابينه بود رييس جمهور مي خواست اعتدال را درباره همه گروهها در کابينه رعايت کنند اما اين کار اعتدال شکن است ما از اين اقدام فراکسيوني نمايندگان دلخور شده ايم زيرا معتقديم بهترين کار راي يکپارچه براي اثبات حسن نيت به دولت جديد و راي مردم بود .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵
برچسب ها: