برای کسانی که تمام پول زمین را یکجا بپردازند مبلغ یک میلیون تومان تخفیف در نظر گرفته می شود

دسته: اقتصادی
۵ دیدگاه
چهارشنبه - ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

پس از درج اطلاعیه منتشر شده شرکت تعاونی مسکن کارکنان سنگ آهن مرکزی  در« بافق فردا»در مورد فروش زمینهای حسین آباد ریسمانی یزد،
خبرنگار ما  در گفتگوی تلفنی با عباس یزدانی مدیرعامل این شرکت از وی درخواست توضیحات بیشتری برای کسب اطلاعات تکمیلی بدهد که با هم می خوانیم:

یزدانی در ابتدای سخن خود با بیان اینکه حدود 270 قطعه زمین مسکونی بین 170 تا 250 متری و حدود 50 قطعه تجاری بین 40 تا 60 متری تهیه شده افزود: برای این مجموعه یک فضای سبز 4000 متری و یک مکان 1000 متری برای مکانهای آموزشی و مذهبی پیش بینی شده است قطعات بین 20 تا 35 میلیون تومان قیمت گذاری شده که بر اساس قرعه کشی به افراد تخصیص می یابد.
وی ادامه داد:زمان قرعه کشی چهارشنبه 6/4 /92 می باشد و افرادی که برنده می شوند بایستی نصف قیمت زمین را ظرف مدت یک هفته و مابقی آن را در اقساط 10 ماهه بپردازند
یزدانی مژده داده داه است:برای کسانی که بخواهند تمام پول زمین را بپردازند مبلغ یک میلیون تومان تخفیف در نظر گرفته می شود.
مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن کارگران سنگ اهن فاصله زمین تا میدان ابوذر(صفائیه) را 2 کیلومتر اعلام و خاطر نشان کرد: آماده سازی اولیه بعهده شرکت تعاونی می باشد
یزدانی در پایان سخنان خود گفت:زمینها درای سند بوده که بعد از پرداخت قیمت کل زمین به متقاضی منتقل می شود وظرف مدت 4 ماه این زمینها تحویل متقاضیان خواهد شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضادهقانزاده بافقی( رخصت) این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۴:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
ضمن تشکر از پیگیریهای مستمر جناب آقای یزدانی درخصوص تامین زمین برای اعضای شرکت تعاونی سنگ آهن در یزد درحواست دارم درخصوص تامین و واگذاری زمین دربافق هم پیگیری نمایید. خدواند به تمام کسانی که بی منت درراه رفاه خلق خداگام برمیدارند عزت همراه با سلامت عنایت فرمایید.
تا بعد… رخصت

رضادهقانزاده بافقی( رخصت) این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۴:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با پیگیری نماینده مردم اردکان، بخشی از اعتبارات مربوط به اخذ عوارض آلایندگی خارج از حریم شهری که معطل مانده بود به شهرستان اردکان تخصیص یافت.

با پیگیری مجدانه “محمدرضا تابش” و مذاکرات صورت گرفته از طریق دیوان محاسبات کل کشور و استاندار یزد، مبلغ 5میلیارد و سیصد میلیون تومان از محل اخذ عوارض آلایندگی خارج از حریم شهری به شهرستان اردکان تخصیص یافت.

این اعتبارات چندی ست که تخصیص گردیده ولی بدلیل ابهام برخی مسئولان استان، علیرغم صراحت قانون در این خصوص ، تخصیص و واریز نگردیده بود که با پیگیریهای انجام گرفته این امر صورت پذیرفت.

این اعتبارات نقش بسزایی در توسعه و عمران روستاهای شهرستان اردکان ایفا می نماید.
منبع خبر
http://www.yazdfarda.com/ardakanfarda/news/1392/05/74259.html

بافقی ساکن یزد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۹:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقا جاقحطی بود. پس زمینای شهید قندی به کی می رسه؟

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای یزدانی اول باید به بازنشستگانی که 20تا30سال پیش ثبت نام کرده اند و بعلت نداشتن پارتی هنوز موفق به گرفتن زمین نشده اند بدهید مابقی را قعره کشی کنید

شهروندبافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رفتم ازنزدیک زمین هارادیدم خیلی جای عالی بود