نقاشی های باورنکردنی روی پوست تخم مرغ +تصاویر

دسته: اخبار ایران , خواندنی ها , دیدنی ها
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۳ شهریور ۱۳۹۲

ه گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، هنرمندان بسیاری در دنیا هستند که علاقه فراوانی به نقاشی در محیط های عجیب دارند. عده ای نیز بوم نقاشی خود را از میان عجیب ترین موارد انتخاب می کنند. نقاشی روی درخت یا بر روی قهوه یکی از نمونه هاست.

“بن تری” هنرمند ویتنامی است که بوم های پارچه ای را به عنوان بدترین بوم های دنیا می شناسد و هیچگاه از آن ها استفاده نمی کند. او از روزی که نقاشی را آغاز کرده است، پوست تخم مرغ را به عنوان بوم خود برگزیده است.

این مرد دست های بسیار ثابتی دارد و کوچکترین لرزشی در آن دیده نمی شود. او با استفاده از یک دریل دندانپزشکی می تواند پوست تخم مرغ را تراشیده و نقاشی های خارق العاده را روی آن ها ایجاد کند.

او بر روی پوست ها می تواند نقش صورت یا منظره را پیدا کند همچنین درون برخی از کارهای خود چراغ های ال ای دی قرار می دهد تا تبدیل به لامپ های رومیزی تخم مرغی شود. البته او کارهای خود را با شیشه می پوشاند تا به سادگی نتوان به آن ها دست زد. این شیشه ها از شکسته شدن تخم مرغ نیز جلوگیری می کند.

این روزها تری با استفاده از همین هنر تخم مرغی زندگی خود را می گذراند و البته سفارشات فراوانی را در طول هفته قبول کرده و تحویل می دهد. او در مورد سختی این کار تنها شکننده بودن تخم مرغ را مشکل می داند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۴
برچسب ها: