حلقه های صالحین برای نخستین بار در زورخانه های بافق

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی , ورزشی
۳ دیدگاه
سه شنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۲

رئیس هیئت کشتی پهلوانی بافق: حلقه های صالحین برای نخستین بار در زورخانه های بافق برپا می شود.

IMG_5280

عزیز الله عباسیان در حاشیه آئین گرامیداشت ولادت امام رضا(ع) در زورخانه مالک اشتربافق با اشاره به برنامه هیئت پهلوانی در خصوص برپایی حلقه های صالحین در زورخانه ها به «بافق فردا» گفت: حلقه های صالحین برای اولین بار در این زورخانه در بین زورخانه های شهرستان برپا شده است.

رئیس هیئت کشتی پهلوانی بافق، با اشاره به نشست های هفتگی حلقه های صالحین در این زورخانه، تصریح کرد: این طرح از سوی سپاه پاسداران با حضور حجت الاسلام هاشمی؛ مسئول این حلقه ها، اجرایی می گردد و در این نشست ها در خصوص مسایل اعتقادی و مذهبی، احکام و سایر زمینه با جوانان و نوجوانان ورزشکار صحبت می کنند.

IMG_5276

 وی با اشاره به اقتدای ورزشکاران باستانی با نام حضرت علی(ع) افزود: همچنین در این نشست ها در خصوص فضایل و جوانمردی این امام و دیگران ائمه بزرگوار  نیز سخنرانی و بحث می شود.

رئیس هیئت کشتی پهلوانی بافق، انعکاس اخبار و فعالیت های ورزشی، بوِیژه ورزش  باستانی  و زورخانه ای را برای ایجاد زمینه گرایش جوانان به این ورزش بسیار مفید دانست.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
ورزشکار پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۱:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

يكي از مؤثرترين عوامل موفقيت كارگزار و مدير در تشكيلات و سازمان، تجربه و سابقه كاري وي مي‌باشد. مدير و مسئول باتجربه، بسياري از نابساماني‌هاي سازمان خود را سامان مي‌دهد و بالعكس مدير و مسئول بي‌تجربه و بدون سابقه، تشكيلات سازمان يافته را متلاشي و پراكنده خواهد نمود. امام علي(ع) در نامه به مالك اشتر مي‌فرمايد: «افراد با تجربه را به عنوان كارگزار انتخاب نما» (قوچاني، 1374، ص82).

عشق من ایران من پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۲:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مولا علي (ع) : به چيزي که شايسته آن نيستي طمع و تمني نداشته باش . الحديث جلد 1 صفحه 9

110 شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خوب بود به جاي عكس آقاي رئيس هيئت تصاوير زيباتري از افراد تشكيل دهنده حلقه استفاده ميكرديد در اين تصوير دو نفر بيشتر ديده نميشود