عضو هیچ حزبی نیستم

دسته: سیاسی
۱۱ دیدگاه
یکشنبه - ۲۰ فروردین ۱۳۹۱

با طرح حوزه انتخابیه ای که شهربافق و بهاباد را به یزد و مرکزاستان ملحق کند به شدت مخالفم

دخیل عباس زارع زاده در خصوص دلیل وارد شدن به عرصه انتخابات، گفت: فعالیت هایی در رژیم گذشته در جهت به ثمر رساندن انقلاب اسلامی در سنین نوجوانی داشتم و پس از پیروزی نیز سعی نمودم در تمام صحنه های انقلاب همکاری لازم را داشته باشم.

وی ادامه داد: اکنون نیز آن توانایی را در خودم دیدم تا با توجه به شرایط خاص جامعه و بوِیژه در شرایطی که بحران بزرگ فتنه سال هشتاد وهشت را پشت سر گذاشتیم و بحران فرهنگی انحراف را پیش رو داریم، برای اجرایی تر نمودن فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری وارد عرصه شوم.

وی افزود: موضوع دومی که شاید متاثر از موضوع اول نیز هست رفع محرومیت از حوزه انتخابیه پنج شهرستان؛ ابرکوه، بافق، ،بهاباد، خاتم و مهریز است که دلیل بعدی بنده برای حضور در این عرصه بود.

وی در جواب سوالی در زمینه میزان شناخت از شهرهای حوزه انتخابیه، گفت: دیر زمانی است دراین حوزه رفت و آمد داشته و بوِیژه درانتخابات و همچنین تصدی مسئولیت تبلیغات اسلامی و سایرموارد مختلف در شهرهای این حوزه انتخابیه حضور یافتم و از نزدیک و با تمام وجود مسایل و مشکلاتشان را لمس کردم.

زارع زاده، در خصوص نظرش درباره نحوه چیدمان حوزه انتخابیه پنج شهرستان، خاطرنشان کرد: حتی یک نوجوان ده ساله نیز می تواند تشخیص دهد که در یک استان؛ یک شهر با یک نماینده و یا دو شهر با یک نمایند و جایی دیگر پنج شهرستان با یک نماینده نشان می دهد، بی عدالتی اتفاق افتاده است. وی افزود:این در حالی است که حوزه ای ششصد تا هفتصد کیلومتر فاصله و یک حوزه تنها یک شهرستان  است.

وی در جواب سوالی در زمینه الحاق شهرستان های بافق و بهاباد به شهر یزد، تصریح کرد: با طرح حوزه انتخابیه ای که شهربافق و بهاباد را به یزد و مرکزاستان ملحق کند به شدت مخالفم و معتقدم چندصدهزار نفر جمعیت مرکزاستان دیگر جای هیچ اظهارنظری برای این دو شهرستان نمی گذارد و قطعا نماینده ای که از این حوزه برگزیده میشود خیلی توجه ای به این دو شهرستان نخواهد داشت، مگر اینکه از رشد وانصاف بسیار بالایی برخوردار باشد.

وی رای بیش از نود درصدی مردم شهرستان بافق و ادای دینشان به نظام و رهبری را یادآورشد و گفت: بنده با بحث هایی که دلیل این الحاق رابرخی حساسیت ها می دانند به هیچ عنوان موافق نیستم و اکنون نوبت مسئولین است تا دین خود را به این مردم ادا نمایند.

دخیل عباس زارع زاده گفت: شهرستان بافق و بهاباد در سی سال گذشته بخشنده بودند ولی شاهد رشد و توسعه نبودند، این دو شهر منابع و معادنشان را از دست داده و شاهد آبادانی برخی شهرهایی بودند که صاحب این ثروت ها نبودند واکنون نوبت رشد وتوسعه واشتغالزایی در این شهرهاست. وی افزود: باید بررسی شود چرا توسعه تحقق نیافته یا تا حرکتی شروع شده بخشی از کار معطل مانده است.

وی در خصوص نظرش برای نحوه چیدمان حوزه انتخابیه، اظهارکرد: اعتقاد دارم بایستی نخبگان و نمایندگان پنج شهرستان را دعوت نمود و نظرشان را جویا شد و با رایزنی و مشاوره، تصمیم صحیحی اتخاذ کرد.

وی همچنین در جواب سوالی در خصوص اهمیت تعداد رای در تصمیم گیری هایش، گفت: هر شهرستان به هر میزان رای به کاندیدی بدهد نباید پس از انتخاب شدن نماینده تاثیری در تصمیم گیریش داشته باشد و نبایست اقلیت تعداد رای باعث کم توجهی گردد و بایستی به معنای واقعی نماینده تمام مردم باشد.

 وی ادامه داد: نماینده ای که فاقد این طرز تفکر باشد از دیده بنده، خودسازی قبل از حضور در این عرصه برای خدمت را نکرده است و قصدعقده گشایی دارد.

عضو هیچ حزبی نیستم

دخیل عباس زارع زاده با رد عضویتش در احزاب مختلف مطرح شده، گفت: از زمان حزب جمهوری اسلامی به بعد تا کنون عضو هیچ حزبی نبودم.

وی با بیان این نکته که ملاکش همسویی با فرمایشات رهبری و قانون اساسی است، اضافه کرد: معتقدم احزاب باید برای اصلاح امور مردم و رفع مشکلات گام بردارند و الان در برخی احزاب یک نفر در نهایت تصمیم گیرنده است و بقیه مطیع وی هستند که این معنای واقعی حزب را تداعی نمی کند.

زارع زاده در زمینه خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، گفت: هیچکس با اصل 44 قانون اساسی و خصوصی سازی مخالفتی ندارد.وی ادامه داد: لیکن این نحوه و روند خصوصی سازی صحیح نیست که معادن و منابع به یک یا چند نفر واگذار گردد و این در حالی است که در خصوصی سازی صحیح، مردم باید ذینفع باشند.

 وی اضافه کرد: مثلا فولاد به یک شخص واگذار شد و مردم هیچ نفعی نبردند در حالی که باید شرکت تعاونی هایی تشکیل و مردم عادی سهامدار صنایع و معادنشان باشند.

وی سپس اظهار داشت: تبعیض های موجود در معادن که کارکنان و کارگران باچند نوع وضعیت استخدامی؛ رسمی، قراردادمعین، فصل شانزده، شرکتی و غیره در یک محیط فعالیت دارند از لحاظ شرع، عرف، عقل و اسلام اشکال دارد و صحیح نیست و باید این تفاوت ها رفع شود.

وی در توصیه و حرف آخر، گفت: به دولتی ها توصیه می کنم که در سمت وسوی یک نماینده خاص حمایت نکنند و این از نظر شرعی، اخلاقی و عرفی نادرست، ناپسند و نامطلوب است.

 وی تاکید کرد: بنده تا کنون از هیچ شخص یا ارگان دولتی نخواستم برایم فعالیت و تبلیغ نماید و این کار را عملی ناصواب می دانم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
نداي بافق یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۹:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر لله و به واقع اينها حرف دل زارع زاده باشه و قرار باشه از حق ما دفاع كنه خوبه و گرنه …

سهیل یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظرم همین که حداقل آقای زارع زاده مشکلات را میدونن و علنا اعلام میکنند در جهت رفع آنها تلاش خواهند کرد خودش جای شکر داره.

طرفدار ولایت یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من روز پنج شنبه درمحل بهشت حسین شاهد بودم ایشان به همراه یکی از روحانیون وابسته به حزب خاص بر سر قبور حاضر میشد و عرض تسلیتی مینموداین کار فی نفسه خوب و پسندیده است ولی به چه قیمتی؟چرا باید از مردگان برای تبلیغات استفاده ببریم؟اگه قراره اینجوری وارد مجلس شد که واویلاست.

مساعدت یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا از آقای صباغیان بخواهید ما را دراین زمینه راهنمایی کنند واقعا حیف شد ایشان نماینده نشد مرد به تمام معناخدا حفظش کند

شهروند یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۷:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام ما در دوره های قبل که آقای محصل مهریزی بودند از ایشان هیچ خیر وبرکتی برای بافق ندیدیم امیدواریم که آقای دخیل عباس مثل ایشان نباشند

علی دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۲:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای شهروند آقای محصل اصلا نمی دونه مهریز کجاست

ایروان دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۹:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امکان ندارد یکی از ستون های حزب مو تلفه است

طرفدار حق دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام خدمت همگی دوستان، واقعا متأسفم برای بافق فردا. در دور دوم انتخابات اگر طرفدار جناب آقای صباغیان بودید الحق و الانصاف محق بودید ولی الان چرا از فرهمند حمایت میکنید چرا بی طرف نیستید تا مردم بافق خود تصمیم بگیرند چرا به شعور بافق ها توهین میکنید درست است که مطلب بالا مربوط به دخیل عباس است ولی مطالب مرتبطی که در زیر آوردید همگی در حمایت از فرهمند است ما بافقی ها خود تصمیم میگیریم به چه کسی رأی بدهیم نیازی به توصیه و یاطرفداری شما از این و یا آن کاندید نیست ما شعور داریم.

منتقد دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۵:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
بر اساس گفته های آقای پور فلاح که انگار مهره های شهرستان سوخته اند(البته قابل قبول نیست). اما اینکه ما بافقی ها آدم اثر گذار کم داریم کاملا صحیح است. لذا تنها دسترسی ما به مرکز تصمیم گیری همین نماینده است که طبیعتا 5 قسمت هم باید بشود. لذا این ماینده باید:
0- خداترس باشد و دنیای این پست برایش بی ارزش باشد
1- شجاع باشد (البته کسی نمی تواند طی 4 سال او را به خاطر این ویژگی از مجلس اخراج کند)
2- آگاه کامل به خواسته ها و ظرفیت ها باشد (وگرنه با خواص دارای نگاه غیر حزبی و توسعه ای برای شهرستان مشورت کند)
3- تصمیماتی که در مجلس می خواهد بگیرد را هر چند وقت یک بار به شور بگذارد. (مثل بعض از مجلسی ها آبرو ریزی نکند)
4- مردمی و پی گیر مسائل مرتبط مردم باشد. (نه اینکه همه وقت خود را به رتق و فتق اموری که مثلا فرماندار و … می توانند حل کنند بپردازد)
5- در تصمیم گیری ها جانب محرومان را بگیرد.(کسی که حتی یک قدم برای سرمایه داران مرفه و دارای لابی قدرت بر بدارد مجلس را بد نام کرده است)
.

مهريزي جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

محصل همداني اصلاا مهريز رانمي شناسد خيانت كرد به تمام حوزه ها

محمد شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام
یک سوال داشتم!
چرا آقای فرهمند قبل از انتخابات کمتر اسمش در سایتها بود تا الان که وقت انتخابات هست؟!