تاخیر در ماه شهریور و در اوج بازگشت مسافرین و بویژه زائرین میلاد امام رضا (ع) یک موضوع کشوری و سراسری است

دسته: عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۳۱ شهریور ۱۳۹۲

پس از درج خبری در «بافق فردا» با عنوان«سرگردانی مسافران یزد در گاراژ عامر بافق» مدیر این مجموعه مسافربری جوابیه ای به بافق فردا ارسال نموده اند که عینا درج می شود:

با سلام در رابطه با خبر درج شده  ضمن پاسخ گویی لازم می دانم چند نکته را به استحضار برسانم:
۱- از حضور معاون محترم فرماندار، که به مسافربری آمدند و فرماندار بزرگوار که در محل توقف نمودند و جویای علت سرگردانی مسافران بودند تشکر و قدردانی می نمایم.
۲- از کلیه مسافرین مراجعه کننده در صبح شنبه که بر اثر تاخیر حرکت اتوبوس معطل گردیده اند عذرخواهی می نمایم.
۳- اتوبوس مربوط به این سرویس با هماهنگی تامین شده بود ولی بر اثر توقف ها و ترافیک جاده ای با تاخیر رسید و در سرویس های بعدی به روال سابق انجام شده است.
۴- این سرویس تاخیر داشت دیده شد و در خبر شما هم آمد ولی عزیزان کم لطفی و بی انصافی ننمایید سرویس هایی را که مسافرین بودند و با اتوبوس رفتند و یا اتوبوس های را که بودند و مسافرینی نداشتند و رفته اند را چرا موضوع خبر نمی کنید.
۵- این تاخیر در ماه شهریور و در اوج بازگشت مسافرین و بویژه زائرین میلاد امام رضا (ع) یک موضوع کشوری و سراسری است کمبود اتوبوس و سرگردانی مسافر مسئله اکثر ترمینالهای کشور می باشد.
۶- آقای فتاحی بدانند قبلا در بافق مسافربری های دیگری هم بوده اند ولی به لحاظ دغدغه های زیاد و درآمد کم از این فعالیت دست کشیده اندو تشکیل مسافربری و ساخت جایگاه مسافربری و خرید اتوبوس با پشتیبانی یا انحصار طلبی نمیباشد بلکه با سرمایه گذاری شخصی و زحمت کشی بدست می آید و تاکنون داوطلب جدیدی برای این فعالیت مراجعه ننموده است.
۷- از اعتمادی که مسافرین محترم به این مجموعه دارند تشکر می نماییم و امیدواریم که بتوانیم در کسب رضایت بیشتر آنها بکوشیم.
۸- سرقت خودرو و نصب دوربین و جایگاه وسیله نقلیه مسافر با موضوع تاخیر اتوبوس و سرگردانی مسافر ارتباطی ندارد ولی احتمالا مصلحت این تاخیر آن بود که این ضروریات هم مدنظر قرارگیرد.

«بافق فردا» از پاسخگویی مسافربری عامر بافق و احترامی که برای خوانندگان عزیز این پایگاه خبری قائل شدند کمال تشکر و قدردانی را دارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
جوابیه بافقیزاده به فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۲ - ۸:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقایا خانم فتاحی وقتی که باماشین شخصی میری یزد وبرمیگردی واتوبوس باظر فیت چهل نفر با ده نفر میره توقع داری چند شرکت دیگه بیان وضرر کنن .موقعی که یزدهستی و ده دقیقه صبر نمیکنی تا اتوبوس بافق بیاد وسواربشی. تاصدای شاگردراننده بهاباد که میگه مسافرای باباد بچیکن بالا رامی شنوی دیگه نمیگی که بافقیم اینو میگی بافق پیاده میشم