دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۹:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدايش رحمتش كند . كاش بيشتر بعضي ها قدر ميدانستند. حيف حيف حيف

soheil این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدایش رحمت کناد.کم نظیر بود

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۷:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدمات ارزنده زنده یاد دهستانی از یاد و قلب مردم بافق فرامش نخواهد شد و همیشه سر زبانها خواهد ماند روحش شاد و یادش گرامی باد

سید امین رضوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۸:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر از سایت وزین بافق فردا. جا داشت این پست را به صورتی کاملتر و حرفه ای تر می نگاشتید. تیتر و عکس… . برای خواننده باید نگاشت این محمد دهستانی که بوده است؟ چکار کرده؟ الان کجاست؟ و چرا این زمان یادی از او شده است… بنده برای خوانندگان جواب سوال آخر را می نویسم:
اولین سالگرد مدیر عامل فقید شرکت سنگ آهنٰ مهندس محمد دهستانی بافقیٰ که به حق یکی از تاثیرگذارترین مدیران بومی در روند مدیریت شرکت سنگ آهن و همچنین پیشرفت و ابادانی شهر بافق بود روز پنج شنبه (امروز)ساعت 16 عصر در محل امامزاده عبدا.. بافق (ارامگاه ابدیش) برگزار می شود. بدون شک ٰ محمد دهستانی به شهادت دوست و دشمن او؛ مدیری مدبر؛ کاربلد و کاردان به شمار می رفت هرچند که مخالفانش از بیان زبانی این اعتراف؛ سرباز می زنند اما در دل؛ اذعان دارند که او برتر از خودشان بود. حضور هزاران نفر از مردم شهر بافق در مراسم تشییع پیکر او در سال گذشته؛ نشان از محبوبیت وی در نزد مردم داشت؛ همان مردمی که گاهی از آنها می رنجید اما بدور از رنجش ها و ناملایمتی ها؛ به شهادت نگارنده؛ شبانه روز می کوشید تا زندگی بهتری برایشان همزمان که دعای خیری برای خود؛ فراهم کند. روحش شاد باد و باز هم در سالگردش می خوانیم: گل به گل ؛ سنگ به سنگ این شهر؛ یادگاران تواند.
رفته ای اینک و هر سبزه و سنگ؛ در میان در و دشت؛ سوگواران تواند

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۹:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدایش بیامرزد هرگز اورا فراموش نخواهیم کرد اوعاشق بافق بود