نشست رئیس ورزش و جوانان بافق، با رئیس و اعضای هیئت تکواندوی شهرستان برگزارشد

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۲ مهر ۱۳۹۲

IMG_10005602.

محمدرضافتاحی به فعالیت بیش از یک و نیم ساله با حضورعلیزاده یکی از اساتید مجرب در شهرستان اشاره و گفت:  تیم نونهالان تکواندوی بافق با کسب عناوین استانی توانست اولین تجربه اش را در مسابقات کشوری کسب نماید.

IMG_5609

رئیس هیئت تکواندوی بافق، افزود: کمیته هایی را برای بهره از نظرات و همکاری بیشتر ورزشکاران و خانواده ها تشکیل و افراد فعال و علاقه مندی را بکار گرفتیم.

وی با اشاره به ضرورت برنامه ریزی کوتاه و بلندمدت برای توسعه و پیشرفت این ورزش، ادامه داد: کلیه مسئولین کمیته ها و علاقه مندان باید برای پیشبرد اهداف این ورزش مساعدت و همراهی نمایند.

برنامه جدی بویژه برای تامین مالی باتوجه به حرفه ای تر شدن تکواندو

فتاحی با اشاره به تامین عمده هزینه های ورزشکاران از شهریه پرداختی خانواده ها، یادآورشد: بطور قطع برای حرفه ای تر شدن با مشکلات بیشتری روبرو می شویم و باید برنامه های جدی تری بوِیژه در بخش تامین مالی مدنظر داشته باشیم.

وی با اشاره به تامین مربی حرفه ای برای ورزشکاران بانوان این رشته از مرکز استان، ابرازامیدواری کرد تا در آینده نزدیک شاهد افزایش بانوان تکواندوکار و نیز ارتقای کیفی این ورزش در شهرستان باشیم.

رئیس هیت تکواندوی بافق با تاکید بر برنامه های فرهنگی و اخلاقی در کنار ورزش، گفت: فرگیری آداب اجتماعی و احترام به بزرگتر و پیشکسوت و همچنین برنامه های اعتقادی باید از برنامه های توام با ورزش باشد.

در این نشست شرح وظایف کمیته های مختلف؛ مربیان، داوران، روابط عمومی و تبلیغات، مالی و خزانه داری، و غیره برای مسئولین این کمیته ها تشریح گردید.

  سانس شنا و اردوهای تفریحی، تامین وسایل بدنسازی، نشست های ماهیانه، تامین وسایل درخواستی بانوان از جمله خواسته و مسایل مطرح شده بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۰
برچسب ها: