دیدار هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بافق با نماینده مردم

دسته: دانشگاه
۳ دیدگاه
سه شنبه - ۲۳ مهر ۱۳۹۲
دیدار با نماینده
به منظور برقراری ارتباط موثر و تبادل نظر، هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بافق با دخیل عباس زارعزاده، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی واحد بافق، در این دیدار که در محل دفتر ارتباط مردمی دخیل عباس زارعزاده، برگزار شد حسینعلی لازمی _ رئیس واحد بافق _ ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در این واحد دانشگاهی به تشریح دستآوردهای واحد در زمینه های پژوهشی و آموزشی پرداخت و با اشاره به برگزاری مراسم نماز جمعه شهرستان و یادمان شهدای گمنام و برگزاری دعای پرفیض کمیل در دانشگاه، فعالیت های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی را مثبت ارزیابی کرد.
در این دیدار دخیل عباس زارعزاده _ نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی _ طی سخنانی به تشریح سیاست های نظام در حوزه آموزش عالی کشور پرداخت و اشتغال جوانان تحصیلکرده را از اولویت های کاری خود برشمرد.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
رنجبر سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امام راحل (ره) میفرمودند مساجد را مدرسه کنید ، اینک دانشگاه آزاد بافق به همت مدیریت توانمندش !!؟؟ تبدیل به مسجد شده است .اگر راست میگویید فعالیتهای آموزشی و عمرانی دانشگاه را گزارش کنید .

حسن سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۵:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هر مسئولی بیش از 4 سال جایی باشه دمده میشه و دیگه چیز جدیدی برای ارائه نداره ولی ما بافقی ها دوست داریم اینجور افرادی مخصوصا غریبه بر ما حکومت کنند.(شاید برای اینکه خودشان بمانند)

محمد پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای وای من
عجب هیئت رئیسه ای ؟
معاون پزوهش – معاون فرهنگی رئیس تحصیلات تکمیلی کجان ؟