سنگ راه فولاد را روی موبایلهای شهروندان بافقی ببینید

دسته: اقتصادی
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۲۷ فروردین ۱۳۹۱

مسیر سال 90 مسیری سنگلاخی و پر تلاطم بود چند روزیست قسمتی از برنامه ای زنده در شبکه سه سیما که ان هم در سال 90 پخش گردیده است روی موبایلهای شهروندان بافقی یافت میشود . کلیپی که پرده از بزرگترین سنگ جلوی پای راه اندازی فولاد بافق برداشته است .

رئیس سازمان محیط زیست کشور در حالی در مورد هدیه دولت نهم به مردم ولایی بافق سخن می راند که فولاد بافق تنها طرح هدیه ی دولت خدمتگزار به مردم یک شهر قرار است به بخش خصوصی واگذار گردد ، وی در این برنامه زنده می گوید :« .. طرح فولاد بافق ، نقطه ی اون که پیشنهاد سرمایه گذار و وزارت محترم صنایع معادن هست ، مورد توافق ما نیست ، به همین دلیل هست که ما ، پیشنهاد دادیم که در فاصله ای حدود 14-15 کیلومتر با نقطه پیشنهادی ، صنعت در آنجا ایجاد بشود ، به عبارتی معدن در یک جائیست که مشکل ندارد ، صنعت را دریک جائی ما اصرار داریم و هنوز هم هیچ مجوزی ندادیم که فاصله دارد از منطقه حفاظت شده و انشاا… این مشکل حل خواهد شد. اون چیزی که مجوز داده شده مجوز عمومی دولت است مجوز مکان نیست .. » .

بگذریم از اینکه آقای محمدی زاده یکی از معاونین ریاست جمهور هستند که بافق را در بستر بیماری دیده اند.

بگذریم از این زمین خدا که همه باید بگذاریم و برویم ، این فولاد بافق مگر از چه جنسیست که مسئول ما باید هر روز موردی از دلایل ساخته نشدنش را از کوچه و بازار شهر پیدا کند و پیگیری نماید . این فولاد بافق همان است که مردم ولایی شهرچند بار کفششان را پوشیدند و برای گرفتنش از گروهی ، ایستادند و پیگیری مستمر نمودند و از چند خان عبورش دادند . این فولاد همان فولادیست که قرار است درد اشتغال را مرهم و هزینه هنگفت جابجایی سنگ آهن به سایر نقاط کشور را کاهش دهد . این فولاد همان فولادیست که از سر وعده افتتاحش ، سروعده تولید دولتیش و … جا مانده است ! این فولاد چه فولادیست؟ نکند از جنس گاز شهری بافق است !! نکند از جنس منحرف سازی سنگ آهن مرکزی ایران است !! نکند از جنس فشارها و استعفای تاریخی اخیر است !! مردم بافق مثل دکتر آرمان از فعالان فولادین فولاد ایران زمین نشانه های زیادی دیده اند و امروز یقین دارند که در آن نیامدن گاز شهری و وعده های مستمر و در این هدیه بی سامان دولت نهم گروهی جلوداری و هدایت میکنند و آن گروه مافیای فولاد ایران اسلامی اند . هر چند که به قول دکتر نمی توان ثابت کرد . ولی میتوان نگاه کرد و برای حل و در مسیر قرار گرفتن آن دوباره همت نمود .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۱:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باور کنید دوباره میشه باهم بشیم و حقمونو بگیریم …خواستن توانستن است……

مهدی یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۷:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگه همین فولاد هدیه دولت نهم به مردم بافق نبود پس حالا چی شده که معاونش اینگونه اظهار نظر میکنه

محمدی یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۹:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا قوت.

چرا جلسه پرسش و پاسخ مخصوص وضعیت فولاد بافق نمیگذارید.
چرا کسی نمی گوید مشکل کجاست ؟
چر فقط می گویند حل می شود؟

چرا برخی با مافیای فولاد عملا همکاری می کنند ؟!!
چه کسی به امروز و فردا ، ما و فرزندان ما خیانت علنی میکند ؟!!
تا کی باید صبر کنیم؟!!

دانشی پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۱ - ۱:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام تمام این چراها و خیلی از عقب افتادگی شهر به دلیل با هم نبودن مردم شهر مان هست.