نظرسنجی فیفا برای انتخاب شعار 32 تیم جام جهانی/ روی اتوبوس ایران چه جمله‌ای حک می‌شود؟

دسته: اخبار ایران , ورزشی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۷ مهر ۱۳۹۲

فیفا اعلام کرد هواداران 32 تیم حاضر در جام جهانی 2014 می‌توانند در انتخاب شعار تیم مورد علاقه‌شان در این رقابت‌ها شرکت کنند؛ شعاری که بر روی اتوبوس این تیم‌ها در برزیل حک خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شرکت خودروسازی هیوندای کره‌جنوبی یکی از حامیان مالی فیفا از روز گذشته به طور رسمی کار خود را برای جام جهانی 2014 برزیل آغاز کرد. این شرکت تمامی اتوبوس‌ها و خودروهای تشریفاتی 32 تیم حاضر در جام جهانی را تامین می‌کند.

براساس سنتی که فیفا از جام جهانی 2006 بنا نهاد، بر روی اتوبوس 32 تیم این رقابت‌ها شعاری به عنوان شعار منتخب هواداران حک می‌شود. به همین خاطر فیفا اعلام کرده هواداران فوتبال می‌توانند تا آپریل (اردیبهشت 93) شعار موردنظر خود را برای تیم محبوب خود به فیفا ارسال کنند و در پایان فدراسیون جهانی فوتبال فیفا با انتخاب سه جمله، برای برگزیدن شعار نهایی آن را به رای می‌گذارد تا در پایان کاربران سایت فیفا شعار 32 تیم حاضر در جام جهانی را انتخاب کنند.

حامی مالی فیفا اعلام کرده به کسانی که در انتخاب شعار تیم‌ها شرکت کنند به قید قرعه جوایزی چون حضور رایگان در برزیل را اهدا خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، شعار تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 “ستاره‌های پارسی” بود و این شعار بر روی اتوبوس تیم ایران حک شد؛ شعاری که در جام ملت‌های آسیا در سال 2011 به “شاهزاده‌های پارسی” تغییر کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴
برچسب ها: