مدیریت فرهنگی در شهرداری بافق ایجاد می شود

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
سه شنبه - ۷ آبان ۱۳۹۲

مدیریت فرهنگی در شهرداری بافق ایجاد می شود

رحمت اله عفتی شهردار بافق در نشست صمیمی با هیات تحریریه «بافق فردا» از ایجاد مدیریت فرهنگی در شهرداری بافق خبر داد.

عفتی با اعلام این خبر افزود: با توجه به دیده شدن یک نفر به عنوان مدیر فرهنگی در چارت شهرداری بافق و عدم بکارگیری این نیرو تا کنون احساس می کنم موضوع فرهنگ در شهرداری بافق تا کنون مغفول واقع شده و بودجه ای برای آن تخصیص نیافته است لذا در کمترین زمان ممکن با گماردن یک نیرو این بخش را فعال خواهم کرد.

IMG_6316.jpg1000

رسانه چشم و گوش مردم است

عفتی در بخش دیگری از سخنان خود به ارتباط 15 ساله اش با خبرنگاران کشوری اشاره و آنها را چشم و گوش مردم برای انتقال پیامها و نقطه نظرات مردم به نهادها و سازمانها برشمرد و در خصوص همکاری با رسانه های بافق برای درج اخبار و فعالیتهای شهرداری قول مساعد داد.

مدیری انتقادپذیر هستم

عفتی در این نشست خود را یک مدیر انتقاد پذیر خواند و افزود بنده نه تنها از شنیدن انتقاد ابایی ندارم بلکه از آن استقبال می کنم چه حق چه ناحق و اگر انتقاد به حق باشد از آن استفاده بسیار خواهم کرد.

برای فضای سبز باید تلاش زیادی انجام دهیم تا به اول خط برسیم

شهردار جدید بافق به موضوع نیاز توجه بیش از پیش به موضوع فضای سبز در بافق اشاره و عنوان کرد:ما برای فضای سبز باید تلاش زیادی انجام دهیم تا به اول خط برسیم و برای این مهم استفاده از نظر کارشناسان فضای سبز برایمان اهمیت ویژه ای دارد.

بزودی آلودگی های بصری شهر رفع می شود

رحمت اله عفتی رفع آلودگی های بصری در شهر را نیز از اولین اقداماتی دانست که برای انجامش فعالیتهایی را شروع کرده و اظهار امیدواری کرد با همکاری مردم خوب بافق بزودی شاهد شهری شایسته شهروندان بافقی باشیم.

ودیگر اینکه…

تشکر از اقدامات انجام گرفته توسط شورائیان و شهرداران قبلی بافق ،استفاده از نظر کارشناسان در تعریف و اجرای پروژه ها،انجام کارهای زیربنایی،بیرون آوردن شهر از درآمد انحصاری عوارض معادن و ایجاد درآمد مستمر و پایدار،به اتمام رساندن پروژه های آغاز شده در زمان شورای سوم و شهردار قبل،برنامه ریزی برای اسفاده همگان از امکانات و رفاهیات شهری،عدم تاثیر پذیری از افراد خاص در برنامه ها،توجه بیشتر به برنامه های شاد با ایجاد مدیریت فرهنگی از دیگر نکاتی بود که شهردار جدید بافق در این دیدار به آن اشاره کرد.

شایان ذکر است در ابتدای این دیدار اعضای هیات تحریریه «بافق فردا» با تبریک انتصاب عفتی به عنوان شهردار بافق ضمن بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود در خصوص مسائل جاری شهر ،تعامل اثر بخش و هرچه بیشتر این پایگاه خبری – تحلیلی را با شهرداری بافق اعلام کردند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
ک.عسکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
با امید به پیاده سازی طرحها و روشی نوین در مدیریت شهری از طرف مهندس عفتی -موفق باشید

فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۲ - ۷:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خدمت جناب آقای رحمت الله عفتی، بنده از همکلاسیهای شما هستم امیدوارم مانند همان دورانی که عشق طبیعت و ذوق عکاسی داشتید به همین منوال ابادانی شهر بافق را در دستور کار خود قرار دهید.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اولين طرحش كه خيلي جالب ونوه آب پاشي خيابانها صبح زود عجب تحولي