فرماندار بافق از اداره منابع طبيعي و آبخيزداري اين شهرستان بازديد كرد

دسته: محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری
یک دیدگاه
پنج شنبه - ۹ آبان ۱۳۹۲
فرماندار بافق از اداره منابع طبيعي و آبخيزداري اين شهرستان بازديد كرد.
” خاوري” به همراه رنجبر- معاون فرماندار، از اداره منابع طبيعي و آبخيزداري اين شهرستان بازدید نمود و با نحوه فعاليت اين اداره آشنا شد.
در این بازدید، فرماندار ضمن بازدید و گفتگو با رييس و كاركنان اداره در جریان روند اجرایی امور و مشکلات موجود قرار گرفت.
ابوالفضل دلاوري پور حفاظت و حراست از عرصه هاي منابع طبيعي و تثبيت مالكيت دولت در اراضي ملي و دولتي و اخذ سند مالكيت به نام دولت جمهوري اسلامي ايران را از وظايف اداره منابع طبيعي برشمرد.
وي حفاظت خاك و آب، ايجاد فضاي سبز و جنگلكاري، بهبود و اصلاح مراتع، تثبيت شن هاي روان و بيابانزدايي و … را از ديگر فعاليت هاي اين اداره ذكر كرد.
در ادامه، فرماندار به همراه رييس، معاون و كارشناسان بيابان اداره منابع طبيعي از پروژه بيابانزدايي گودگوار اين شهرستان و روند فعاليت و اجراي عمليات بيابان زدايي در اين منطقه بازديد نمودند.
خاوري در زمينه تخصيص اعتبار لازم براي ادامه كار قول مساعد داد.
گفتني است عمليات بيابانزدايي و تثبيت شن هاي روان در منطقه گودگوار از سال 1387 با وسعت 2 هزار و 750 هكتار در طرح پيش بيني شده و با كاشت گونه های مقاومی چون تاغ آغاز شده است كه تاكنون 539 هكتار از اراضي حساس به فرسايش  واقع در اين منطقه بيابان زدايي گرديده است.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
روح الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۲ - ۵:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
از بافق فردا خواهش میکنم پیگیری گاز به بافق را بکنند هرچند در حیطه کاریتان نمی باشد اللخصوص از فرماندار آقای خاوری پیگیر باشید!چرا که ایشان به عنوان بالاترین مسول قول دادند که مردم عزیز بافق زمستان امسال را باگاز بخاری روش میکنند!!!؟؟؟
ولی میبینید که زمستان از راه رسید و از گاز خبری نشد؟؟؟؟؟؟؟
از بافق فردا خواهش میکنم هر از گاهی از مصوبه های دولت قبلی چه آنهای که در حال انجام است مثل جاده بافق – یزد کارخانه اساس که هنوز خبری از آن نیست بلکه کارخانجات تعمیرات بافق را نیز کوچک کرده اند و خیلی از طرحهای دیگر
با تشکر