برپایی نمایشگاه کتاب

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
۵ دیدگاه
دوشنبه - ۱۲ دی ۱۳۹۰

نمايشگاه كتاب با موضوعات مختلف مذهبي، ادبي، تاريخي، روانشاسي، كودك و نوجوان و غیره در سالن والیبال شهرك آهنشهر بافق از دهم تا بيست و پنجم دي‌ماه برپا شد. برگزاری این نمايشگاه از سوي معاونت منابع انساني با همكاري روابط عمومي شركت سنگ آهن مركزي بافق در شهرستان بافق صورت گرفته در نخستین روز بازگشایی با استقبال خوبی مواجه شد. در اين نمايشگاه آثار و كتب120 ناشر از جمله انتشارات؛ اميركبير، افق، پنجره، سوره مهر، پيام عدالت ، نگاه، تهران و غيره درقالب5000عنوان توسط انتشارات پخش كتاب تهران به معرض نمايش عموم گذاشته شده است. معاون انساني و اموراجتماعي شركت سنگ آهن مركزي بافق، به تخفيف55 درصدي كتب براي پرسنل شركت سنگ آهن با ارائه بن كتاب و تخفیف25درصدي براي عموم اشاره و اظهاركرد: هدف از برگزاري اين نمايشگاه ترويج و گسترش فرهنگ كتاب و كتابخواني و در دسترس قرار دادن منابع و كتب مورد نياز عموم و بويژه شاغلين در شركت سنگ آهن بافق و فرزندانانشان است. محمدحسين ميرزايي، با بيان جملاتي از بزرگان، به اهمیت کتابخوانی و دانسته های ناشی از این عادت پسندیده تاکید نمود و ادامه روند برپايي اين قبيل نمايشگاه‌ها در آينده را معطوف به استقبال علاقه مندان دانست.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
میزان دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه کتابها و لوازم و وسایل ارائه شده در نمایشگاه بسیار گرانتر از بازار می باشد و حتی با تخفیف 25درصد و 55 درصد نیز گرانی آن جبران نمی شود.
در ضمن قیمتها و کسر درصد تخفیف به صورت صحیح انجام نمیشود
برخوردها نیز مناسب نیست
فرشنده فاکتور ارائه نمیدهد.
از مسئولین امر درخواست رسیدگی داریم.

    احسان دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰ - ۱:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    آقا جدیدا قیمت کتاب را از بیرون گرفتی؟ نسبت به چند سال پیش قیمت کتا با حذف یارانه‌ش 4-5 برابر شده

عدالت دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰ - ۱:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای دکتر یاراحمدی
دستور فرمائید موضوع نمایشگاه بررسی شود
تا بیشتر ازاین کارکنان شرکت کوچیک نشوند

ققنوس سه شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۰ - ۳:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر من عالی بود…خیلی فکر میکنند قیمت کتاب با چند سال قبل فرق نکرده…ممنون آقای دکتر یار احمدی

منتقد پنج شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
من معتقدم موضوعات کتب موجود در نمایشگاه همه جانبه نیست بطور مثال کتب اخلاقی و عرفانی، کتب دانشگاهی، کتب کمک آموزشی، رساله تمام علمای شیعه و … ولی ایده بسیار زیباست همین که مردم با عناوین کتب آشنا شوند خوب است. مگر در سال چند سطر کتاب می خوانیم. به قول دوستی می گفت کمی هم غذای روح آخر چقدر فکر شکمیم!