ضمن عمل به قانون، نظر کارشناسی را در اولویت کاری قرار می دهم

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
یکشنبه - ۱۲ آبان ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی شهرداری رحمت ا… عفتی، شهرداربافق جمعه گذشته در جمع نمازگزاران مسجد جامعه پیرو برنامه های مدون و طرحهای نیمه تمام شهرداری ، گفت:

پروژه خیابان مسجد جامع در 2 باند سواره 10 متری با روفوژ وسط 1 مترو نیمی در حال ساخت    می باشد و پیگیری جهت طراحی پروژه با اضافه نمودن 5 متر به ضلع شمالی این خیابان پس از تائید کارشناسان ذی ربط برای تصویب نهایی به شورای شهر و مراجع ذی صلاح ارسال می گردد.

عفتی افزود :با توجه به اینکه در خیابان مسجد جامع باند ضلع جنوبی بالاتر از ضلع شمالی قرار دارد برای شیب بندی و دفع آبهای سطحی ضلع جنوبی، خاکبرداری و آسفالت مجدد در دستور کار قراردارد.

وی ضمن اشاره به برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت شهرداری، ادامه داد: برنامه های کوتاه مدت شامل امور جاری شهرداری از قبیل نظافت شهر،امور فضای سبز ،امور زیبا سازی شهر، توجه به مبلمان شهری و برنامه های بلند مدت علاوه طرحهای مدون شهرداری، استفاده از نظرات مردمی و پیشنهادات  صاحب نظران را طریق رسانه ها، سایت های مجازی و سامانه پیامکی جمع آوری می کنیم و نهایتاً طبق نظرات کارشناسی برنامه ریزی خواهد شد.

رحمت ا… عفتی  با بیان اینکه وابستگی به هیچ محله ای و حزب وگروهی ندارد، اظهار داشت: بنده ضمن عمل به قانون، نظر کارشناسی را در اولویت کاری قرار می دهم .

شهردار بافق پروژها شهری را به دو بخش محله ای و فرامحله تقسیم کرد و افزود:پروژهای محله ای طبق طرح مصوب اجرا  و با رعایت عدالت در محله ها انجام می شود و زودتر شروع شدن یک پروژه در یک محله دلیل به بی توجهی بر محله دیگر نمی باشد و طرحها طبق اولویت بندی ادامه می یابد.

وی در پایان گفت : از شورای اسلامی شهر بافق به دلیل انتخاب و اعتماد به بنده تشکر می کنم و      امید وارم بتوانم به این اعتماد پاسخ مثبت دهم وهمچنین از امام جمعه معزز، فرماندارمحترم ،مدیران ادارات ، نهادها و سازمانها و همچنین مردم بزرگوار شهرستان بافق به دلیل قول همکاری و مساعد تشان سپاسگذارم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
علیرضا رنجبر بافقی یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲ - ۶:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از سخنرانی اقای عفتی متشکرم
خیلی با اطلاع و عالمانه مشکلات را عنوان فرمودند

بافقی یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲ - ۸:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

وصف آقای عفتی را زیاد شنیدیم ان شاالله بتوانیم از ایشان به عنوان یک فرد شهر دیده شاهد کارهای بزرگی باشیم

شمس دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۷:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام ، يك پيشنهاد اينكه ورودي بافق از سمت يزد (حدود اداره راه ) در ايام مختلف و مراسمات هيچگونه پارچه يا بنر و چراغاني و.. انجام نمي شود و ميهمانان و مسافران در بدو ورود با شهري خفته و خمود مواجه اند ، لطفا يا شهرداري يا اداره راه و يا ….اقدامي نمايند . قديما يادمه ورودي يك دروازه از جنس اين پوكه هاي جنگي داشت. با تشكر

محمد دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۷:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ازصحبتهای ایشان برمی آمد انسان فهمیده ومنطقی هستند آرزوی موفقیت برای ایشان

محمد مهدی دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۸:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

زمان تابت می کند هرکسی چکاره است.

رضا دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۹:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ماایرانیها اگرکاری بخواهیم انجام دهیم راهش راواگرنخواهیم انجام دهیم بهانه اش راپیدامیکنیم.به همین سادگی