ضمن عمل به قانون، نظر کارشناسی را در اولویت کاری قرار می دهم

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
یکشنبه - ۱۲ آبان ۱۳۹۲

به گزارش روابط عمومی شهرداری رحمت ا… عفتی، شهرداربافق جمعه گذشته در جمع نمازگزاران مسجد جامعه پیرو برنامه های مدون و طرحهای نیمه تمام شهرداری ، گفت:

پروژه خیابان مسجد جامع در 2 باند سواره 10 متری با روفوژ وسط 1 مترو نیمی در حال ساخت    می باشد و پیگیری جهت طراحی پروژه با اضافه نمودن 5 متر به ضلع شمالی این خیابان پس از تائید کارشناسان ذی ربط برای تصویب نهایی به شورای شهر و مراجع ذی صلاح ارسال می گردد.

عفتی افزود :با توجه به اینکه در خیابان مسجد جامع باند ضلع جنوبی بالاتر از ضلع شمالی قرار دارد برای شیب بندی و دفع آبهای سطحی ضلع جنوبی، خاکبرداری و آسفالت مجدد در دستور کار قراردارد.

وی ضمن اشاره به برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت شهرداری، ادامه داد: برنامه های کوتاه مدت شامل امور جاری شهرداری از قبیل نظافت شهر،امور فضای سبز ،امور زیبا سازی شهر، توجه به مبلمان شهری و برنامه های بلند مدت علاوه طرحهای مدون شهرداری، استفاده از نظرات مردمی و پیشنهادات  صاحب نظران را طریق رسانه ها، سایت های مجازی و سامانه پیامکی جمع آوری می کنیم و نهایتاً طبق نظرات کارشناسی برنامه ریزی خواهد شد.

رحمت ا… عفتی  با بیان اینکه وابستگی به هیچ محله ای و حزب وگروهی ندارد، اظهار داشت: بنده ضمن عمل به قانون، نظر کارشناسی را در اولویت کاری قرار می دهم .

شهردار بافق پروژها شهری را به دو بخش محله ای و فرامحله تقسیم کرد و افزود:پروژهای محله ای طبق طرح مصوب اجرا  و با رعایت عدالت در محله ها انجام می شود و زودتر شروع شدن یک پروژه در یک محله دلیل به بی توجهی بر محله دیگر نمی باشد و طرحها طبق اولویت بندی ادامه می یابد.

وی در پایان گفت : از شورای اسلامی شهر بافق به دلیل انتخاب و اعتماد به بنده تشکر می کنم و      امید وارم بتوانم به این اعتماد پاسخ مثبت دهم وهمچنین از امام جمعه معزز، فرماندارمحترم ،مدیران ادارات ، نهادها و سازمانها و همچنین مردم بزرگوار شهرستان بافق به دلیل قول همکاری و مساعد تشان سپاسگذارم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
علیرضا رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲ - ۶:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از سخنرانی اقای عفتی متشکرم
خیلی با اطلاع و عالمانه مشکلات را عنوان فرمودند

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲ - ۸:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

وصف آقای عفتی را زیاد شنیدیم ان شاالله بتوانیم از ایشان به عنوان یک فرد شهر دیده شاهد کارهای بزرگی باشیم

شمس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۷:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام ، يك پيشنهاد اينكه ورودي بافق از سمت يزد (حدود اداره راه ) در ايام مختلف و مراسمات هيچگونه پارچه يا بنر و چراغاني و.. انجام نمي شود و ميهمانان و مسافران در بدو ورود با شهري خفته و خمود مواجه اند ، لطفا يا شهرداري يا اداره راه و يا ….اقدامي نمايند . قديما يادمه ورودي يك دروازه از جنس اين پوكه هاي جنگي داشت. با تشكر

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۷:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ازصحبتهای ایشان برمی آمد انسان فهمیده ومنطقی هستند آرزوی موفقیت برای ایشان

محمد مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۸:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

زمان تابت می کند هرکسی چکاره است.

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۹:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ماایرانیها اگرکاری بخواهیم انجام دهیم راهش راواگرنخواهیم انجام دهیم بهانه اش راپیدامیکنیم.به همین سادگی