علاوه بر پتانسیل معدنی، پتانسیل انسانی بافق هم دیده و لحاظ شود

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۲۱ آبان ۱۳۹۲

سردبیر «بافق فردا» در نخستین جلسه هم اندیشی استاندار یزد با اصحاب رسانه  استان پیشنهاد داد:

علاوه بر پتانسل معدنی بافق پتانسل انسانی این شهرستان هم دیده و لحاظ شود.

اولین جلسه هم اندیشی استاندار یزد با اصحاب رسانه استان در محل استانداری یزد برگزار شد.

80901381-5177057

در این جلسه  2/5 ساعته که تنها پس از گذشت 9 روز از شروع بکار استاندار جدید یزد برگزار شد صاحبان جرائد و پایگاههای خبری استان با دامنه فعالیت استانی و کشوری نقطه نظرات خود در خصوص اطلاع رسانی ،فرصتها و چالشهای پیش روی امر اطلاع رسانی در استان را با میر محمدی در میان گذاشتند.

در این میان سردبیر «بافق فردا» نیز در سخنانی خطاب به استاندار یزد گفت: رسانه ها اعم از سایتهای خبری و مطبوعات محلی و کشوری به عنوان رابط بین مردم و مسؤلین با هدف اطلاع رسانی شفاف و منتقل کننده نظرات مردم به مسؤلین کمک کار ایشان هستند و اگر در سایت یا نشریه ای انتقادی درج می شود از روی دلسوزی و با هدف اصلاح صورت می گیرد.

80901381-5177061

محمد علی قاسم زاده در بخش دیگری از سخنان خود گفت:اگر استاندار یا دیگر مدیران ارشد استان در سفرهای خود به شهرستانها فرصتی برای نشست خبری و مطبوعاتی در نظر بگیرند نه تنها مردم از خیر و برکت حضور ایشان در قالب مصوبات و قولهای اجرایی در سفر به شهرستانها مطلع می شوند بلکه سؤالهای مردم از این طریق از مسؤلین مربوطه پرسیده شده و حجم سؤالاتی که در اذهان وجود دارد به تدریج پاسخ داده شده و مسؤلین ارشد استان پس از مدتی با انبوهی از سؤالات پاسخ داده نشده روبرو نخواهند بود.

80901381-5177064

سردبیر «بافق فردا» از استاندار یزد خواست به معنای واقعی «استان دار» باشد یعنی با دیدی جامع نگر همه استان را با جوانب مختلف در نظر بگیرد و تنها شهر یا افراد خاص را مد نظر نداشته باشد .

قاسم زاده با اشاره به تغییرات در پیش رو در  مجموعه مدیرتی استان ،عمل به شعارهای دولت در اعتدال گرایی را خواستار و پیشنهاد داد علاوه بر پتانسیل معدنی شهرستان بافق پتانسیل توانمند انسانی این شهرستان نیز دیده و لحاظ شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسین فتوحی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۲ - ۷:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای قاسمزاده حرف شما بسیار متین است اما آقایان ستاد روحانی در بافق باید این موضوع را به جد پیگیر باشند و دیگر در تمام زمینه هانیز فعال شوند.