درب جدید ورودی امام زاده عبدالله بافق نصب شد

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
۶ دیدگاه
جمعه - ۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
درب چوبی امامزاده عبدالله بافق که  درسال 1414 هجری قمری توسط استادکاران اصفهان به زیبایی ساخته شده و به بافق آورده شده بود در ورودی آقایان  نصب شد.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بافق با اعلام این خبر افزود: این درب چوبی پس از 19سال که  در گوشه ای از امامزاده عبدالله نگهداری می شده است  با پیگیری های اداره اوقاف بافق نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت .
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بافق همچنی از مدیریت جدید اجرایی آستان امامزاده عبدالله بافق خبر داد و افزود: مدیریت  به زودی با معرفی کار خود را آغاز می کند و کفشداری آقایان و بانوان این آستان نیز مورد بهره بردای قرار می گیرد .
فلاح  همچنین  بیان داشت : برنامه های خدام افتخاری خواهران بقعه متبرکه امامزاده عبدالله بافق نیز  به صورت منظم و فعالیت مستمر در محل این مکان مقدس آغاز می شود.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه بافق آمادگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بافق را جهت دریافت راهکارها و نظرات سازنده برای اجرای برنامه های فرهنگی و عمرانی در بقاع متبرکه شهرستان را اعلام کرد.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
عباس جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۶:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا باید از هیت امنای امامزاده پرسید علت تاخیر 19ساله چیست یک نصب درب فکرش را بکنید

مهدی بافقی جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۹:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نگفتید چرا پس از 19 سال نصب شده؟

علی شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۷:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درب قبلی به مراتب از درب فعلی بهتر بود با چه توجیهی اینکار صورت گرفته معلوم نیست

جمالی شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۳:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداوند مرحوم آسید ابوالحسن میرسلیمانی را رحمت کند که دهها بار به اصفهان رفتند تا این درب ساخته شود ومقداری از چوبش را از ده دروند سفلی با چارپا به سختی به بافق آورده و به اصفهان بردند.واقعا آن مرد خدا سخت کوش و آبادگر بود .خدا رحمتشان کند.

کارگران دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درب قدیمی جلوه دیگری به امامزاده می داد و باعث قدمت امامزاده می شد ودر ضمن در ورودی هم با بی سلیقگی اداره با سرامیک ایجاد کفشداری شده که فضای میراثی موجود را از بین برده

بینام سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۳:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باعث خوشحالیه که بعد از چندین سال یکی پیدا شد که پیگیر کارا باشه.خیلی دوسش داریم.اجرش با خود امامزاده عبدالله.کاراش رو حساب کتابه.خدا قوت آقای فلاح.