طبس هم قربانی زیاده خواهی های اردکان!!!

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
جمعه - ۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
امام جمعه طبس:
مسئولان استان یزد، اسناد مالکیت صحرای طبس را به این شهرستان تحویل دهند.

امام جمعه طبس گفت: من در همان سالی که از انتقال مالکیت بخشی از سرزمین طبس مطلع شدم، از تریبون نماز جمعه اعتراض خود را اعلام کردم که با حمایت مردم و تلاش فرماندار و بخشدار وقت این موضوع پیگیری شد، اما علیرغم همه پیگیری‌ها، در حال حاضر هیچ اطمینانی مبنی بر اینکه سرزمین مقدس و غصب‌ شده طبس از نظر قانونی به این شهرستان برگشته است وجود ندارد.

 

طبس- سیدابوالفضل حقانی: امام جمعه طبس در خطبه‌های این هفته نمازجمعه، ایام سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) را تسلیت گفت و یادآور شد: حضرت زهرا(س) از نظر عفاف و حجاب، شوهرداری، انجام کارهای خانه، ایستادگی و مقاومت در برابر مصیبت‌ها، و ولایت‌مداری و حمایت از ولایت، نمونه بودند که امروز باید زنان و دختران جامعه ما این حضرت را در همه زمینه‌ها به عنوان الگو و سرمشق خود قرار دهند.

“حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم مهاجریان” ضمن گرامیداشت 5 اردیبهشت ماه، سالروز شکست مفتضحانه حمله نظامی آمریکا در صحرای طبس، به ادعای احمقانه نظامیان آمریکائی مبنی بر پیروزی در عملیات صحرای طبس اشاره کرد و افزود: آمریکای شکست‌خورده در حادثه طبس، همه‌ساله شکست خود را جشن گرفته، آن را به عنوان یک پیروزی به ملت خود معرفی کرده و از نیروهای شکست‌خورده این عملیات تجلیل می‌کند.

“حجت الاسلام مهاجریان” اضافه کرد: وقتی آمریکا این شکست واضح و غیرقابل انکار خود را به منزله یک پیروزی معرفی می‌کند، مسئولان و مردم کشورمان نباید ساده از کنار این حادثه و پیروزی عظیم بگذرند و لازم است در سالروز این حادثه برنامه‌هایی درخور شأن و با حضور گسترده مردم در شهر طبس و همچنین در محل شکست آمریکا در صحرای طبس برگزار شود.

امام جمعه طبس به انتقال مالکیت بخشی از شهرستان طبس به شهرستان اردکان اشاره کرد و اظهار داشت: چند سال قبل مطلع شدیم که بخشی از سرزمین مقدس شهرستان طبس که محل شکست حمله نظامی آمریکا بوده است، از مالکیت طبس خارج و به مالکیت شهرستان اردکان درآمده است.

وی تاکید کرد که بی‌شک منطقه شکست آمریکا در حریم شهرستان طبس بوده است و افزود: من در همان سالی که از انتقال مالکیت بخشی از سرزمین طبس مطلع شدم، از تریبون نماز جمعه اعتراض خود را اعلام کردم که با حمایت مردم و تلاش فرماندار و بخشدار وقت این موضوع پیگیری شد.

خطیب جمعه طبس تصریح کرد: علیرغم همه پیگیری‌ها، در حال حاضر هیچ اطمینانی مبنی بر اینکه سرزمین مقدس و غصب‌ شده طبس از نظر قانونی به این شهرستان برگشته است وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه منطقه شکست آمریکا در صحرای طبس برای طبسی‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است، اضافه کرد: چنانچه این منطقه به طبس برگشته و از نظر قانونی به عنوان بخشی از شهرستان طبس تلقی می‌شود باید مسئولان مربوطه اسناد و مدارک آن را ارئه کنند.

حجت الاسلام مهاجریان با اشاره به اینکه، در اولین سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان یزد و شهرستان طبس، احداث موزه ابابیل یا عبرت در شهر طبس به تصویب رسیده و زمینی نیز اختصاص یافته است، خاطرنشان کرد: از مسئولان استان یزد انتظار می‌رود تا در راستای آغاز عملیات اجرایی احداث موزه ابابیل یا عبرت در طبس پیگیری و اقدام جدی کنند.

امام جمعه طبس با اشاره به بارش باران و جاری شدن سیل اخیر در شهرستان، گفت: بارش باران و تگرگ و جاری شدن سیل اخیر خساراتی را به کشاورزی، دامپروری و راه‌های شهرستان طبس وارد کرده است که از مسئولان استان یزد و نماینده‌های فعلی و منتخب مردم در مجلس می‌خواهیم برای جبران خسارت‌های وارد شده پیگیری کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهاب شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۹:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کجایند مسئولین بافق که از امام جمعه طبس یاد بگیرند چادرملو را بردند ، هرچه داشتیم را بردند و مسئولین بافق سر در لاک خود برده اند . کمی از امام جمعه طبس یاد بگیرید .

رضا یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا شهاب باید اون زمانیکه آقایان به سیدمحمد خاتمی رای می دادند فکر اینها را می کردند چراکه او در زمان ریاست جمهوریش به اردکانیها پرو بال داد و معدن چادرملو را نیزداد و کاری از دست من وشما و مسئولین بر نمی آید .

reza0061 یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یه روز یه نفر به رفیقش گفت بریم دعا کنیم مرده ا زنده بشن
رفیقش گفت این که سخته بریم دعا کنیم که حداقل همین زنده ها نمیرند
شماها که تو بافق نشستید خبر از جغارتتون ندارید دیگه چه برسه به چادرملو شماها بروید بچسبید به سه چاهونتون که بهابادی ها نبرن معدن چادرملو هم از قدیم مال ساغند بوده برید ببیند ساغند مال کجاست؟